Neden Technopat'ta bazı markalar önerilmiyor?

GameMocha diye marka kurup (başında game varsa iyidir), Çinden 1 dolara mouse getirip 50 liraya satma fikri... Çık aklımdan.

GameMocha diye marka kurup (başında Game varsa iyidir), Çin'den 1 dolara mouse getirip 50 liraya satma fikri... Çık aklımdan.

Aslında Çin'de üretilen her ürün dandik olmuyor biraz araştırıp düzgün 3-5 ürüne marka basıp "insani" fiyattan satarsan iyi para kazanırsın. Mesela drop Plus güzel bir ürün Aliexpress'te 250 TL'ye satılıyor fabrikadan alsan 200'e alırsın burada 300'e okut :D

Hocam JDonkey 712 kullanıcısıyım yaklaşık 5 ay olucak ve hiçbir sıkıntı yaşamadım bilmiyorum kulağımı da ferah tutuyor sesi de kaliteli veriyor hatta sesi yüz oranına çekince hoparlör olarak kullanıyorum bana gayet uygun geldi lütfen beni James Donkey aldığım için linçlemeyin.

Aslında Çin'de üretilen her ürün dandik olmuyor biraz araştırıp düzgün 3-5 ürüne marka basıp "insani" fiyattan satarsan iyi para kazanırsın. Mesela drop Plus güzel bir ürün Aliexpress'te 250 TL'ye satılıyor fabrikadan alsan 200'e alırsın burada 300'e okut :D
Yok ben 1 dolara "ışınqlı mışınqlı arcibi" mouse alıp, 50-75 arasına okutacağım. %500 kâr mis.

Ben bunu 150 liraya satarım. Arada sırada Bim'e 100 lira diye de gönderirim. Millet sabahın köründe 5 dolarlık mouse için sıraya girer. "Zuhahahahaha."
Hocam şöyle bakınca harbiden gidip bunu 5 dolara alıp insanlara pazarda bile 50 liraya kitlersiniz. 20 lira cebinizde kalır belki gümrük masrafları vb olur en kötü 5-10 lira cebinizde.

Hocam şöyle bakınca harbiden gidip bunu 5 dolara alıp insanlara pazarda bile 50 liraya kitlersiniz. 20 lira cebinizde kalır belki gümrük masrafları vb olur en kötü 5-10 lira cebinizde.
Piyango çıkar da sermayem olursa üzerlerine logo basıp 150'ye okuturum. Kimse de bir şey diyemez. Tekrar edelim:
"Zuhahahahahahhahahaaaa!"

Yeni konular

Geri
Yukarı