Neden Valorant oynayamıyorum?

Yapacağınız şey adam size sıkmaya başladığında durmayıp hafif sağa veya sola 2-3 adım atıp One tap atmanız ben öyle yapıyorum kesinlikle çok işe yarıyor wtcn dan görmüştüm bu taktiği adamlar aimi size çeviremiyor çevirse dahi silah çok sekiyor.

Merhabalar, direkt konuya geçmek istiyorum. CS:GO her maç 20 altı insan vuramayan ben Valorant'ta 10 kişi bile vuramıyorum, delirmek üzereyim! Yarım saat ölüm kalım ve 10 dakika alıştırma yapıyorum ama sonuç yine aynı, sürekli nişangah değiştirmiyorum ama canıma tak etti. Ne önerirsiniz gerçi çok yapabileceğiniz bir şey yok ama önerilerinizi bekliyorum. Kardeş sana şu kadarını söyleyeyim CS de 30 35 vuruyorum valoranta girince 20ye düşüyor bunun sebebi %60'ı aim %40 kısmı da yetenek sistemidir aim ve yetenekte kendini geliştir en önemlisi (infosuz oynama)

Öncelikle kendinize göre ayarlar yapın. CS-GO da nasılsa öyle. Sonra ortalama 2 hafta aimlab kullanabilirsiniz. Bu kas hafızanızı genişletecektir. Oyunda ise sadece aim değil oyun beceriniz önemlidir. Bu bağlamda skill’lerinizi kullanmanız ve oyun zekanız maçın değişmesini sağlayacaktır.

Merhabalar, direkt konuya geçmek istiyorum. CS:GO her maç 20 altı insan vuramayan ben Valorant'ta 10 kişi bile vuramıyorum, delirmek üzereyim! Yarım saat ölüm kalım ve 10 dakika alıştırma yapıyorum ama sonuç yine aynı, sürekli nişangah değiştirmiyorum ama canıma tak etti. Ne önerirsiniz gerçi çok yapabileceğiniz bir şey yok ama önerilerinizi bekliyorum.

CS:GO'da rankın neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı