Neden Valorant oynayamıyorum?

Real Defender

Hectopat
Yer
Konohagakure
Merhabalar, direkt konuya geçmek istiyorum. CS:GO her maç 20 altı insan vuramayan ben Valorant'ta 10 kişi bile vuramıyorum, delirmek üzereyim! Yarım saat ölüm kalım ve 10 dakika alıştırma yapıyorum ama sonuç yine aynı, sürekli nişangah değiştirmiyorum ama canıma tak etti. Ne önerirsiniz gerçi çok yapabileceğiniz bir şey yok ama önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar, direkt konuya geçmek istiyorum. CS:GO her maç 20 altı insan vuramayan ben Valorant'ta 10 kişi bile vuramıyorum, delirmek üzereyim! Yarım saat ölüm kalım ve 10 dakika alıştırma yapıyorum ama sonuç yine aynı, sürekli nişangah değiştirmiyorum ama canıma tak etti. Ne önerirsiniz gerçi çok yapabileceğiniz bir şey yok ama önerilerinizi bekliyorum.

Valorant'ta kafadan başlayacaksın spraye CS:GO'daki gibi değil.(bana göre)

Hassasiyetiniz yüksek olabilir. Ben sens. İmi düşürdüğümden beri kat kat daha iyiyim. Ayrıca CS:GO ve Valorant'ın mekanikleri çok farklı. Bu yüzden iyi oynayamıyor olabilirsiniz. Eğer yeniyseniz Valorant'ta biraz oynamanız gerekiyor alışmak için. Ayrıca iyi oynayan tanıdıklarım tek bir oyuna yoğunlaşarak iyi oynayabileceğimizi söylüyorlar. Bence ikisinden birini tercih edin ve o oyuna yoğunlaşın.

Oyunda sadece aim yok. Karakter becerileri üstüne yoğunlaşın anladığım kadarıyla aiminiz güzel.
Hocam biliyorum ilk sezon plat bitirmiştim. Şimdi başlamak istedim ama hiç vuramıyorum.
Valorant'ta kafadan başlayacaksın spraye CS:GO'daki gibi değil.(bana göre)
Hocam ben her oyunda kafadan başlıyorum. Ama bir daha denemek istiyorum.

Valorant'ta düşük rankta shoulder peek oyna sanırım özellikleri kullanamıyorsun.

Valorant aim olarak çok daha kolay bir oyun. Ama aim ön planda değil. Yetenek becerileri oyunu kazandıran önemli nokta, nerede neyi basacağınızı hangi skili nereye atacağınızı öğrenirseniz daha fazla kill alırsınız.

Geri
Yukarı