Neden Valorant'ı bırakıyorum?

Öncelikle afk kaldığın için ban yemiş olman hiç de sıradışı birşey değil çünkü bir kişi eksik olunca zaten çok büyük dezavantajlı oluyorsun onun dışında bende senin gibiydim. Daha çok lol oynuyordum ve 5 vakit namaz kılıp hiç küfür etmiyordum ve lol hayatım boyunca hiç küfür etmedim(3 sene falan oynadım) geçen hafta lolu sildim bir daha hiç oynamama kararı aldım. Çünkü kitlesi evet çok kötü bide oyun aşırı tilt edici bir oyun yani gerçekten insanı stres yapıyor ve sağlık açısından cidden sıkıntı ediyor bu durum.

Yani eğer bu oyunları oynayacaksan kendini tilt etmemeye bak hatta bence direkt oynama cidden hayatından çok fazla şey çalar bunlar. Onun yerine git hikayeli oyunlar oyna ben yavaş yavaa bırakmaya başladım şuan sürekli hikayeli oyunlar oynuyorum arada sırada cs2 oynuyorum onda da bazen tilt olabiliyorum fakat çok hoşuma gitti oyun ve belki onu da bırakıp full hikayeli oyunlar geçebilirim.


Yani kendini düşünüyosan rekabetçi oyun oynama.
Hocam ben stresten çok tuhaf bir durum yaşadım. Nasıl anlatacağım bilmiyorum. Bu oyun kanser.
 
Yazıdan anladığım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
 
Merhaba arkadaşlar. Biraz saçma oldu ama Valorant'ı bırakacağım için konu açıyorum. Her şey 20 gün önce başladı. Valorant oynuyordum ve annem beni çağırdı ve geldiğimde ise maçta canlı değildim. Sonra maçı aldım ve o da ne.

Eki Görüntüle 1953466

Beni herkes anlamaz. Her an her saniye masa başından kalkabilirim. Bu birkaç defa oldu ve en son olan şeye hiç şaşırmadım. 14 gün ban.

Eki Görüntüle 1953471

1-2 gün sonra geçici hesap açtım ama smurflar yüzünden bir keyif alamadım. Bir maçta takımdaki herkes küçük çocuktu ve birisi çilekli lolipop muzlu lolipop diyordu. Öyle biraz oynadım. Bugün banım kalkmıştı ama yine geçici hesapta oynadım ve...

Eki Görüntüle 1953472

Sonra ana hesaba geçtim ve çok iyi bir takıma düştüm. Skye ile kör atamıyormuşum arkadaş bana öğretti. 13-0 aldık şaka yapmıyorum.

Sonra başka bir maç girdim. Bu sefer takım biraz kötü gibiydi. Yablışlıkla kill çaldığım için Reyna "o**u evladı kill çalma!" dedi. "yardım ediyorum" dedim ve "ben Reyna'yım yardıma ihtiyacım yok!" dedi. Sonra d**n**z dedi sensin d**n**z dedim. "5 vakit namazımı da kılıyorum üzüroysun beni." dedi. Babam olmasa sülale kalmamıştı ama sesli sohbet açmadım. Hayatımda ilk defa birisine sövecektim ama hem babamdan dayak yememek için hem de çok günaha girmemek için sohbete kısa bir küfür mesajı yazdım. (çok sinir etti ve motivasyon falan filan kalmadı!) sülalesinin yaşadığına şükretmeli. Allah'tan karşı takım teslim oldu da kurtuldum. Karşı takımla beraber beni gıcık ediyorlardı. İşte bugün Valorant'ı az önceki olaylardan sonra siliyorum. Riot kitlesi işte... Ne bekliyordun ki? İnşallah o çocuk pişman olur. Söyleyecek şeyim yok adamakıllı kanıtım yok. Bir video var onda sadece chat var. Report etsem bir halt olmuyor ama ettim. Öbür dünyaya görüşürüz söverman! Neyse arkadaşlar az önce Valorant'ı sildim. Bir daha oynamam oynatmam! Sakın Valorant başlamayın inişli çıkışlı bir oyun.

"CS'de hiç mi toxic yok?" diyeceksiniz. Sülaleden bir kişi kaparlar ama Valorant sülale mülale kafa akıl irade bırakmaz.

Bu son damlaydı direkt sildim.
Aynen kral nedense 2dk gittin 14 gün ban yemişsin. Kesinlikle bunu her maç yapmıyorsun çünkü riot sana takmış. Tüh çok yazık.
 
Aynen kral nedense 2dk gittin 14 gün ban yemişsin. Kesinlikle bunu her maç yapmıyorsun çünkü Riot sana takmış. Tüh çok yazık.

LoL'de bile 5 dk ban için 3-4 kere tekrarlaman lazım.
 
Valorant kitlesi dediğiniz bizim Türk insanımızın eğitimsizliği yalnız. Bir şaka vardı internette dönen. Oyunlarda Türk sunucusunun olma sebebi diğer insanları onlardan korumak için diye (tam böyle değildi sanırım ama canım sağ olsun). Örneğin dışarıda yapsa meydan dayağıyla öldürülecek insanlar Valorant'ta kadınları çok rahat taciz edebiliyorlar. Geçen oyunda biri kafamı kesmekle tehdit etti. Küçücük çocuklar girip milletin her türlü manevi değerlerine sövüyorlar. E çünkü böyle yetiştiriliyorlar. Biraz içerlemişim bu konuda sanırım.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı