Neden Windows 11 için paylaşılan haberin yanlış bilgi olduğu düşünülüyor?

TheAny

Megapat
Makaleler
13
Bugün arka arkaya açılan Windows 11'in çıkmayacağını ve sızdırılmış sürümün sahte olduğunu belirten, answers.microsoft.com adresinden paylaşılan, bu yazının neden yanlış bilgi içerdiği düşünülüyor? Bunu paylaşan kişiler yanlış bilgi verdikleri için ceza alıyorlar fakat bunun neye dayanarak yapıldığını merak ediyorum.

Bahsi geçen yazı: W11 Hakkında Resmi açıklama.

Çıktı işte. Daha nasıl bir kanıt bekliyorsunuz?

MS de sızdırılmasından rahatsız gibi duruyor. Bunlar yeterli bence.

Bugün arka arkaya açılan Windows 11'in çıkmayacağını ve sızdırılmış sürümün sahte olduğunu belirten, answers.microsoft.com adresinden paylaşılan, bu yazının neden yanlış bilgi içerdiği düşünülüyor? Bunu paylaşan kişiler yanlış bilgi verdikleri için ceza alıyorlar fakat bunun neye dayanarak yapıldığını merak ediyorum.

Eski bir yazı çünkü bu. Aradan çok uzun zaman geçti.

fre.png

Eski olduğu için olabilir mi? O dönemlerde Windows 11 planı yokmuş. O yazıdan bunu anlayabiliriz sadece.

Eskiden Windows 10'dan sonra başka işletim sistemi çıkarmayacağız demişlerdi. Daha sonra karar değiştirdiler. Bu yazı o yüzden geçersiz. Ayrıca tarihi de sanırım bu karardan önce olduğunu gösteriyor.

Geri
Yukarı