Neden Yanlış Bilgi Cezası Aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

364809

Kilopat
Makaleler
1
1624187444277.png

Bu DLL System32'ye değil, GTA SA oyununun kurulduğu yere atılıyor.

1624187671420.png

Yasaklı siteler kısmında https://tr.dll-files.com/ diye bir site göremedim. Yanlışım varsa düzeltin.

Ayrıca burada da "dinput8.dll" adlı bir dosya bulunmamakta.

Buradaki çözüm ile benim çözümüm aynıydı oradakine bir şey yapmayıp bana yapmak biraz tuhafıma gidiyor.

Konudaki SilentPatch çözümünü de denedim. Evet bu da oluyor ama ASI Loader gibi ek dosyalar da indirmek gerekiyor. Benim merak ettiğim, iki yöntem de aynı şekilde oyunu modlamak gibi ama neden benimkine böyle bir tavır sergilendiğini merak ediyorum.

Umarım konu hakkında bilgi sahibi olduğumu açıklayabilmişimdir. İyi günler iyi forumlar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu size rapor sisteminde açıklamıştık.

Raporunuz:
MeizuM6T dedi:
Yanlış bilgi verdiğimi düşünmüyorum. Biraz daha konuyu açmanızı istiyorum, Arkadaşımızın sorununu halletmiştik çözüm işaretimi geri istiyorum. Ayrıca bana bu uyarı veren moderetörün bana doğru bilgiyide vermesini istiyorum. Ben kendimi şöyle açıklayabilirim. İndirdiğimiz DLL dosyası System32 ye değil GTA sa nın kurulu oludğu yere atıyoruz böylelikle Windows sisteminde aksi bir hata olmuyor ayrıca Doyada virüs olduğunu düşünmüyorum virüs vasra hesabımı rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Cevabımız:
Moderasyon Ekibi dedi:
Elle DLL atmak ve atılan dosyayı ne olduğu belirsiz bir siteden indirmek yanlıştır. Mutlaka alternatifi vardır ki konudaki önerilere bakılırsa var. SilentPatch önerilmiş, konu sahibi denememiş bile. İllaki dosya atılacaksa da internet sitelerinden değil, güvenli olduğu bilinen bir sistemden alınmalı.

Ayrıca burada da "dinput8.dll" adlı bir dosya bulunmamakta.
Orada bütün dosyalar yok zaten. Sürekli olarak güncellediğimiz, yenilediğimiz bir veritabanı orası.

Buradaki çözüm ile benim çözümüm aynıydı oradakine bir şey yapmayıp bana yapmak biraz tuhafıma gidiyor.
Fark edilmediği sürece bir şey yapamıyoruz maalesef. Sizinkine işlem yaptık, çünkü gözümüzün önündeydi. Oradaki fark edilmemiş. Konu açıp bizim fark etmemizi sağladınız, şimdi göreceksiniz ki oraya da aynı işlem uygulandı. Size özel bir şey değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı