Neden Yanlış Bilgilendirme Cezası Aldım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Bu sabah doğant adlı mod bana bu mesajımda dolayı yanlış bilgilendirme cezası verip mesajın üstüne ibare koydu. Sebebi neydi? Ben burada nesnel bir şeyi hayır olarak mı kabul ettim ya da yerçekimi kanunu falan mı yok dedim?

Bu olay Avrupa'da spor olarak görülüyor ve insanlar da, bu olayı yapanlar da spor için yapıyorlar. Bu cezayı veren şahıs hayatında Avrupa'ya gitti mi ya da Avrupalı bir arkadaşı var mı merak ettim. Benim ikisi de var ve ikisini de bizzat şahit oldum çünkü. Kendisi ağır saçmalamış böyle bir ceza vererek zira.

Ayrıca son olarak kendisi biraz kinci bir arkadaş. Eski tartıştığımız konulardan kalan hırsıyla Jira'ya nereden ceza verebilirim diye eminim ki tek tek mesajlarımı inceliyordur. İlginç, tabii ki yine olan üyeye oluyor, modlar istediği gibi at koşturabiliyorlar zira burası pek yöneticilerin savunduğu düşüncelerle yönetilen bir ortam olmaktan çıktı :)

Son olarak ben her zaman haklının yanındayımdır. Moderatörleri kötülemek için demiyorum bunları, işini iyi yapan her zaman saygı kazanır, o saygıyı kazanmak için de işini iyi yapman gerekir. Aksi taktirde benden örnekteki gibi saygı bekleyemezsin.

NOT: Konuyu kilitlemeyin, düzgünce cezanın amacını sormak için açtım. Çünkü ben yanlış bilgilendirme cezasını hak edecek bir şey göremiyorum. Cevap hakkı da sağlamalısınız bana.

Konu: Neden boğaya zarar veriyorlar? - Technopat Sosyal

Screenshot_4.png

Senin nasıl bir arkadaş çevren var bilmiyorum ama ben bunu spor olarak gören bir Avrupalı tanımadım.

İspanya'da her yıl boğa güreşleri için protesto gösterileri düzenleniyor. Hiçbir hayvansever bu olayı spor olarak göremez.

Gördüğünü iddia ediyorsan kaynak göster, hayvanseverlerin boğa güreşlerini spor olarak gördüğüne dair kaynak gösterir misin?

Kafana göre hiçbir oluşumu itibarsızlaştıramazsın.

@dogant adlı moderatör arkadaşımızın daha önce ben de hatalarına defalarca şahit oldum. Yanlış kararlar veriyor ve kendi kişisel problemlerini kuralların önüne koyuyor. Amacım hiç kimseyi kışkırtmak değil lakin gereğinin yapılması gerekiyor. Yetkili kadrosunda değişiklik veya düzenleme gereklidir. Son zamanlarda açılan itiraz konularının da çoğunu tek tek okuyorum, eskiye oranla sayıları git gide artıyor bu konuların.

Yarı sportif yarı agresif eğlence işi. Fakat tam bir saçmalık. Ve spor diyorlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191208-134836.jpg
    Screenshot_20191208-134836.jpg
    238,6 KB · Görüntüleme: 129
Senin nasıl bir arkadaş çevren var bilmiyorum ama, ben bunu spor olarak gören bir Avrupalı tanımadım.

İspanya'da her yıl boğa güreşleri için protesto gösterileri düzenleniyor. Hiçbir hayvansever bu olayı spor olarak göremez.

Gördüğünü iddia ediyorsan kaynak göster, hayvanseverlerin boğa güreşlerini spor olarak gördüğüne dair kaynak gösterir misin?

Kafana göre hiçbir oluşumu itibarsızlaştıramazsın.
Konuyla çok alakam yok ama hayvansever demişsin özellikle.

Mesela hayvanseverler avcılık spor değil diyor onun gibi bir şey mi?

Senin öyle biri tanımaman, bana bu mesajımdan dolayı yanlış bilgilendirme cezası verebilme hakkı sağlamaz.

Ellerinde bira ve çerezlerle büyük bir zevkle çocuklarına dahi spor ve geleneğimiz diye izleten Avrupalı tanımadıysan bu benim suçum değil. Bunun kaynak gösterecek bir seyi yok. Kaynak istiyorsan bu alanlarda toplanan insanlarla iletişime geçersin, anlarsın.

Öznel düşüncelerinle bu tarz konu dışı konusunda kimseye ceza veremezsin. Nesnel veya bilimsel bir şeyi reddetmedim ben.

@dogant adlı moderatör arkadaşımızın daha önce ben de hatalarına defalarca şahit oldum. Yanlış kararlar veriyor ve kendi kişisel problemlerini kuralların önüne koyuyor. Amacım hiç kimseyi kışkırtmak değil lakin gereğinin yapılması gerekiyor. Yetkili kadrosunda değişiklik veya düzenleme gereklidir. Son zamanlarda açılan itiraz konularının da çoğunu tek tek okuyorum, eskiye oranla sayıları git gide artıyor bu konuların.
Örnek gösterebilir misin? Benimle ilgili her konuya atlıyorsun Jira ile birlikte ama elinde elle tutulur hiçbir şey yok.

Örnek göstere bilir misin? Benimle ilgili her konuya atlıyorsun jira ile birlikte ama elinde elle tutulur hiçbir şey yok.
Birincisi ''her konuya'' değil, ilk kez yorum yaptım. İkincisi ''atlamak'' değil yorum yapmak. Üçüncüsü korsan oyun ile ilgili konuda bariz hatalı bir mesaj yazdın ardından saatlerce düşündün düşündün aklına bir cevap gelmesi için sonra cevap verdin ve konu kitlendi. Hangi konu olduğunu biliyorsun arattırma bana internette.

Bu arada istediğim kişiye savunabilirim, senin elinde tutulur ne var acaba? Hadi bana resmi olarak göster boğa güreşinin spor olmadığını. Bu tip şeylerin doğruluğu veya yanlışlığı insanların düşünceleriyle kesinleşir. Avrupa'da yaşayan arkadaşın varsa ona sorarsın öğrenirsin başka yapılacak bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı