Neden yatakta kendimi boşlukta gibi hisettim?

Miraç Çoban

Femtopat
Arkadaşlar bugün saat 4'te yatağa girdim ve girdiğim an biraz telefonla oynadım ama uykum hiç yoktu. Pencereye baktığmda sabah olmuştu, yatığımı hiç hissetmedim. Acaba bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece 4'de yatmışsın zaten, 3-4 saat zaman geçirdiysen telefonda gün aydınlanmıştır o zamana kadar.

Arkadaşlar bugün saat 4'te yatağa girdim ve girdiğim an biraz telefonla oynadım ama uykum hiç yoktu. Pencereye baktığmda sabah olmuştu, yatığımı hiç hissetmedim. Acaba bunun nedeni ne olabilir?

Bana da aynısı çok sık oluyor, geçen 1'de yatağa girdim sağa sola döndüm uyumak için biraz, telefona bir baktım saat 4 olmuş. Telefonu bıraktığım gibi uyumuşum, sabah staja gittiğim için 6:50 ve 7:20'ye alarm kuruyorum, 8'de staja gidiyorum. Sabah uyandım 7:20 alarmıyla 5 dakika daha uyuyim deyip alarmı kapatıp yattım. Sonra yine alarm sesiyle uyandım, şaşırdım telefonu aldım baktım 6:50 alarmı çalıyor. Allah Allah dedim, o alarmla kalktım gittim içerde saate baktım cidden 6:50 civarları geçiyordu. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Bir de geçen yine sabaha karşı yatağa girdim, tam uykuya dalmış gibi oluyorum böbreğimin oraya sancı giriyor uyanıyorum 4 kere bunu yaşadım. En son uyuya kaldım, fakat ondan sonra da 3 kere üst üste karabasan bastı. O gece çok korktum inşallah bir daha öyle bir şey yaşamam neden böyle bir şey oldu onu da bilmiyorum.

Bana da aynısı çok sık oluyor, geçen 1'de yatağa girdim sağa sola döndüm uyumak için biraz, telefona bir baktım saat 4 olmuş. Telefonu bıraktığım gibi uyumuşum, sabah staja gittiğim için 6:50 ve 7:20'ye alarm kuruyorum, 8'de staja gidiyorum. Sabah uyandım 7:20 alarmıyla 5 dakika daha uyuyayım deyip alarmı kapatıp yattım. Sonra yine alarm sesiyle uyandım, şaşırdım telefonu aldım baktım 6:50 alarmı çalıyor. Allah Allah dedim, o alarmla kalktım gittim içerde saate baktım cidden 6:50 civarları geçiyordu. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Bir de geçen yine sabaha karşı yatağa girdim, tam uykuya dalmış gibi oluyorum böbreğimin oraya sancı giriyor uyanıyorum 4 kere bunu yaşadım. En son uyuya kaldım, fakat ondan sonra da 3 kere üst üste karabasan bastı. O gece çok korktum inşallah bir daha öyle bir şey yaşamam neden böyle bir şey oldu onu da bilmiyorum.

Peki bu karabasan canlı bir şey mi yoksa vücutla mı alakalı sence? Çok korkunç değil mi ya? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu karabasan canlı bir şey mi yoksa vücutla mı alakalı sence? Çok korkunç değil mi ya? :D.

O böbreğime giren sancılar da bizim deyimimiz ile karabasanmış, karabasan aslında uyku felciymiş. Uyku düzeni kötü olanlarda sık görülürmüş falan falan, ama ben o gece çok korkmuştum.

Geri
Yukarı