Nedir Bu GeForce Now?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, iyi günler diliyorum öncelikle. Bu GeForce Now'ın ne olduğunu merak ediyorum. Sadece, Nvidia GPU'lar için mi yoksa AMD GPU'lar için mi kullanılıyor? Ne işe yaradığını da merak ediyorum? Oyun optimizasyon, uygulamasına da benziyor.

Anladığım kadarıyla tüm bilgisayarlardan kullanılabiliyor. Bir ücret karşılığında sunuculara yüklü olan oyunları o makineler üzerinden güzel FPS değerleri ile oynuyorsunuz. Görüntü sizin bilgisayarınıza yollanıyor. Sizden gelen klavye fare komutları da oraya gidiyor. Böylece daha iyi bir bilgisayardan oyun oynamış oluyorsunuz gibi bir şey.

Sisteminizin bir önemi yok. Sadece küçük limitleri olan sistemlerin faydalandığı bulut oyun sistemi. Çok güçlü bir bilgisayara ağ bağlantınız ile şahsi oyunlarınızda geçerli oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Kendi kütüphanenizden faydalanabildiğiniz oyunları sisteminiz açmıyor veya yetmiyorsa bu sistem ile rahatça maksimum ayarlarda oynayabiliyorsunuz. Detaylar için kendi sitesini ziyaret etmenizde fayda var.

Anladığım kadarıyla tüm bilgisayarlardan kullanılabiliyor. Bir ücret karşılığında sunuculara yüklü olan oyunları o makineler üzerinden güzel FPS değerleri ile oynuyorsunuz. Görüntü sizin bilgisayarınıza yollanıyor. Sizden gelen klavye fare komutları da oraya gidiyor. Böylece daha iyi bir bilgisayardan oyun oynamış oluyorsunuz gibi bir şey.
Bedavayada oynıyabiliyorsun ancak biraz zaman alıyor bekleme süresi sunucuyu değiştirip West EU yaparsanız hızlıca girebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı