Nedir Bu Hepsijet?

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Hepsiburadadan aldığım modemimin bugün hepsijete teslim edildiğini öğrendim. Bu firmayı bugüne kadar hiç duymadım. Bana mesajla link atmışlar şubeden teslim almak istiyorsanız tıklayınız diye. Ben Malatyadayım, Malatya'da yeri yurtları nerede onu da bulamadım. Sinirden deliriyorum şu an, hepsiburada şu satıcılarla iletişim özelliğini koysaydı iki satır yazacaktım. Sıkıntı şu ki teslim tarihi teee pazartesi görünüyor, o da gelirse tabi. Hayır yani O kadar kargo firması içinden neden bu? Sizin de böyle tahmini teslim tarihinin geç yazdığı olup da erken geldiği oldu mu?

Hepsijet, Hepsiburada'nın kendi kargo firmasıdır. Genelde gayet iyi iş çıkartır. "Sözde" indirim günleri olmadığı sürece bana gayet hızlı getiriyorlar kargolarımı. Sözde indirim günü dediğim de "Kara Cuma" vb. sahte indirim günleri.

Hepsiburada'dan aldığım modemimin bugün HepsiJet'e teslim edildiğini öğrendim. Bu firmayı bugüne kadar hiç duymadım. Bana mesajla link atmışlar şubeden teslim almak istiyorsanız tıklayınız diye. Ben malatyadayım, Malatya'da yeri yurtları nerede onu da bulamadım. Sinirden deliriyorum şu an, Hepsiburada şu satıcılarla iletişim özelliğini koysaydı iki satır yazacaktım. Sıkıntı şu ki teslim tarihi teee pazartesi görünüyor, o da gelirse tabii. Hayır yani o kadar kargo firması içinden neden bu? Sizin de böyle tahmini teslim tarihinin geç yazdığı olup da erken geldiği oldu mu?

HepsiJet Hepsiburada'nin bizzat kendi firması ve gerçekten ortalamanın üzerinde bir kargo aras ile kiyaslanamaz zaten.

Kendi firması. Ürünlerin sayfasında yazıyor HepsiJet anlaşmalı diye. Almadan önce baksaydınız keşke.

Ayrıca şube bilgisi vermiyorlar.

Herkes ayni seyi soylemis. Hepsiburadanin oldugunu ben de anladim onu sormuyorum. Konuyu okumadan basliga bakip yazmayin. Bende 26 ekimde teslim edilecek diyor. Cogu kargo firmasindan yavas bu

Geri
Yukarı