Nedir bu Hitler aşkı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mallıktan başka birşey değil. Komüizm de öyle. Lenin hariç hepsi gaddar liderler. LGBT sever Hitler aşığı da görmüştüm. :D
Bu konunun 7 sayfaya yakın uzaması bile hata, umarım konu kapanır yoksa hepsiyle baş etmek için gücüm yok.

Hatta benim yazımla 7 oldu.

Benim öyle bir cümlem mevcut mu veyahut benimle konuştunuz mu? Uzaktan sizi izliyorum ve biraz daha devam ederse hakaret boyutuna gelecek bir tartışma.
Çoktan geldi zaten. Konu sahibinin Hitler'e sempati duyanlara hakaret etmedik mesajı yok. İyi ve kötünün objektif olduğuna, kötü insanın sevilmesinin normal karşılanmayacak bir şey olduğuna şartlamış kendini. Tarihle alakam yok ama konudan bağımsız olarak, gayet efendi cevaplara böyle saldırgan cevap vermesi sinir bozucu. Terbiyesiz adam.

Almanları kalkındırdı derken?! Savaş sonunda Almanya'daki binaların çok küçük bir kısmı ayaktaydı. Einstein gibi Yahudi asıllı bilim adamlarını yurtdışına şutladı. He bi de otoban yaptı. Evet otobanla kalkınıyor Almanlar.

Hakkınıda yemeyelim hocam. Kötüydü ama çok iş yaptı. Almanya’da ki fabrika sayısını %300’ün üzerinde arttırdı bugün dünya devi olan bir çok firmanın kuruluşu Hitler döneminde devlet tarafından yapıldı. Yapmış olduğu deneyler daha doğrusu işgenceler vesilesi ile Modern Tıp’a gelişimde bulundu.

Almanları kalkındırdı derken?! Savaş sonunda Almanya'daki binaların çok küçük bir kısmı ayaktaydı. Einstein gibi Yahudi asıllı bilim adamlarını yurtdışına şutladı. He bi de otoban yaptı. Evet otobanla kalkınıyor Almanlar.

Hakkınıda yemeyelim hocam. Kötüydü ama çok iş yaptı. Almanya’da ki fabrika sayısını %300’ün üzerinde arttırdı bugün dünya devi olan bir çok firmanın kuruluşu Hitler döneminde devlet tarafından yapıldı. Yapmış olduğu deneyler daha doğrusu işgenceler vesilesi ile Modern Tıp’a gelişimde bulundu.
Doğru hocam bu konuda haklısınız.

Technopat içinde de bayağı bir var bu ergenlerden. Allah ailelerine sabır versin. Daha kendi tarihini bilmiyor, saf Aryan ırk teorisini savunuyor.
Hocam bir de bunların aşırı sol versiyonu var. Hem Troçki'yi hem de Stalin'i sevdiğini söylüyor. Bu iki kişiyi aynı anda sevmek biraz garip. Herhalde cehalet hep bunlara sebep olan..
Umarım siz gibi ırkçı sevdalısı, kötüyü kötü gösterince tarafsızlığın bozulduğunu iddia eden insanlar günden güne azalır da Türkiye bir nebze huzura kavuşur. Ülkemize en büyük zararı faşistler ve dini kullananlar veriyor. Bunun eğitimle falan alakası yok. Adam daha kendi tarihini bilmiyor, gelmiş bana Hitler'i savunuyor.
Hitler'i sevecek kadar aklım olsaydı dediğinizi hemen yapardım. Emin olun.

• Beğen
İfadeler: acv
unlulerin-soylemedigi-sozleri-soylemis-gibi-gosteren-komik-capsler-17.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı