Nedir bu Intel düşmanlığı?

@Nor0 Fanboyluk amacım yok. Yorumlarımda sevmeme nedenini gayet açık bir şekilde belirttim. 3 arkadaşa da aldırdım hatta, ama pişman oldum. Sen burada 1 sebep üzerinden sorunsuz olduğunu savunuyorsun.

Göreceğimi görüyorum ben. Senelerdir bu işin takipçisiyim ve şu "n. Nesil ile (n-1). Nesildeki sorunlar düzeltildi." cümlesi hiçbir zaman değişmedi. Her çıkan yeni nesil ile bu söyleniyor. Akabinde de " n. Nesil işlemcilerin Bxxx seri numaralı olanları ilk çıkanlara göre daha stabil." deniyor. Ama sen hala voltajdan bahset, böyle devam et. Asıl fanboyun kimler olduğunu ben iyi bilirim.

Markacı veya fanboy olmak kadar saçma bir şey yok. Hangisi fiyat/performans adı altında iyi ise onu alırım. Ekran kartı konusuna geldiğimizde AMD'nin 6000 serisini bilemem ama 5000 serisi genellikle sorunlu ve bunu insanlar anlamak istemiyor. Bilgisayar almadan önce AMD fanboyları="RX 580'le RTX 2060 yarışamaz RX 580 şamarlar" diyor ve aldıktan sonra ekran kartı sürücüsünde sıkıntı çıkıyor sonra burada konu açıyor.

Sürücü sorunu çözüldü. Fanboy değilim ama bu yanlış anlaşılmayı kaldırmak istedim.
@Nor0 fanboyluk amacım yok. Yorumlarımda sevmeme nedenini gayet açık bir şekilde belirttim. 3 arkadaşa da aldırdım hatta, ama pişman oldum. Sen burada 1 sebep üzerinden sorunsuz olduğunu savunuyorsun.

Göreceğimi görüyorum ben. Senelerdir bu işin takipçisiyim ve şu "n. Nesil ile (n-1). Nesildeki sorunlar düzeltildi." cümlesi hiçbir zaman değişmedi. Her çıkan yeni nesil ile bu söyleniyor. Akabinde de " n. Nesil işlemcilerin bxxx seri numaralı olanları ilk çıkanlara göre daha stabil." deniyor. Ama sen hala voltajdan bahset, böyle devam et. Asıl fanboyun kimler olduğunu ben iyi bilirim.

Bende iyi bilirim. Sen devam et bunları demeye kendini bol bol bahsedersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı