Nedir bu "MacBook" düşmanlığı?

Arkadaşım bu cihaz epi topu 20bin lira. Neyin havası kime atılıyor. Herkesin dilinde böbürlenme, gösteriş yapma. Yani milyonlarca insan toplanıp böbürlenmek için bilgisayar alıyor öyle mi?

Mesajımı cevaplamadan önce dikkatle oku ve analiz et. Orada "daha çok" ifadesini kullanmışım, sen bunu dikkate almadan "herkeste böbürlenme vs diyorsun". Tabii ki de herkes böbürlenmek için almıyor, o mesajdan bu sonucu çıkarman biraz garip.

Düşmanlık mı? Bence insanlar daha çok MacBook bilgisayarlarının elma logosunu böbürlene böbürlene çekip story atmakla meşgul.

Mesajımı cevaplamadan önce dikkatle oku ve analiz et. Orada "daha çok" ifadesini kullanmışım, sen bunu dikkate almadan "herkeste böbürlenme vs diyorsun". Tabii ki de herkes böbürlenmek için almıyor, o mesajdan bu sonucu çıkarman biraz garip.
Türkçe bilmiyorsunuz. Daha çok derken insanların bir kısmını değil insanların genelde yaptığı şeyi vurgulamışsınız. Yani insanlar genelde elma logosunu çekip story atmakla meşgul anlamı var yazdığınızda. Eğer insanların bazılarının bunu yaptığını iddia ediyorsanız bazı insanlar yazarak cümleye başlarsınız.

Attığınız cihaz ile Macbook Air M1 cihazın arasındaki fiyat farkı.

Türkçe bilmiyorsunuz. Daha çok derken insanların bir kısmını değil insanların genelde yaptığı şeyi vurgulamışsınız. Yani insanlar genelde elma logosunu çekip story atmakla meşgul anlamı var yazdığınızda. Eğer insanların bazılarının bunu yaptığını iddia ediyorsanız bazı insanlar yazarak cümleye başlarsınız.
Belki de Türkçe bilmiyorumdur ancak bu insanların düşmanlıktan çok elma sevdalısı olduğu gerçeğini değiştirmez. İşi olanlara eyvallah, onların sayısı da oldukça fazla olduğunu tahmin ediyorum. Gözle görünen bir gerçek var ki o da hava cıva olsun diye elma alan bir kesimdir, bunların sayısı da tahminimce oldukça fazla.

Attığınız cihaz ile Macbook Air M1 cihazın arasındaki fiyat farkı.
Macbook air sence rakibi mi o cihazın. İşine gelmeyince en ucuzunamı bakıyoruz?

Arkadaşım, M1 cihazla kıyaslama yapılmış ve siz attığınız cevabı M1'e karşı göndermişsiniz. Ayrıca tabi değil rakibi. 1080p ekran mı kaldı bu devirde. 😂
Ben macbook haterı değilim ama sen inanılmaz bir derecede macbook fanboyusun. Benim seni ikna etmeme imkan yok her şeyi kendine göre krşılaştırıyosun. Çoğu kişi hala 1080p ekran kullanıyor ayrıca.

Gereksiz bir fiyat öncelikle. Mac'lerin performansı iş konusunda çok iyi olabilir ama fiyatı hiç normal değil, saçma ve gereksiz bir fiyat.

Ben macbook haterı değilim ama sen inanılmaz bir derecede macbook fanboyusun. Benim seni ikna etmeme imkan yok her şeyi kendine göre krşılaştırıyosun. Çoğu kişi hala 1080p ekran kullanıyor ayrıca.
Alakası bile yok. Hala MacOS'a alışamamış Windows'a ara ara göz kırpan biriyim. Yakın zamanda tekrar masaüstü bilgisayar alarak Windows'a geri döneceğim. Tabi Macbook'u bırakmadan. Çünkü bağımlılık yaptı. Taşınabilirlik, ekran, hız, batarya süresi vb.

Satın almadan haftalarca Windows cihaz aradım aynı fiyata benzer kalitede. Maalesef bulunmuyor.

Edit: bilgisayara 31bin lira veren kaç kişi 1080p kullanıyor merak konusu.

Alakası bile yok. Hala MacOS'a alışamamış Windows'a ara ara göz kırpan biriyim. Yakın zamanda tekrar masaüstü bilgisayar alarak Windows'a geri döneceğim. Tabii MacBook'u bırakmadan. Çünkü bağımlılık yaptı. Taşınabilirlik, ekran, hız, batarya süresi vb.

Satın almadan haftalarca Windows cihaz aradım aynı fiyata benzer kalitede. Maalesef bulunmuyor.

Edit: Bilgisayara 31bin lira veren kaç kişi 1080p kullanıyor merak konusu.

18 bine o fiyattaki tüm laptoplardan iyi olan laptop aldım diye hepsi kuduruyor hocam takmayın bunları tek dedikler şey oyun oyun sadece bu kelimeleri ben güldürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı