Nedir bu MacBook?

Öncelikle merhaba herkesin dilinde laptop falan deyince MacBook söyleniyor, neden? Performansı da çok iyi bir bilgisayar değil, yani neden MacBook bu kadar fazla iyi geliyor insanlara? Onu anlamıyorum.

İşletim sistemi farkından kaynaklı. Özellik isteyen insanlar MacBook tercih etmiyor. Apple'ın da zaten böyle bir derdi yok. İşletim sistemi için satın alıyor insanlar. He bir de kompakt olmasından kaynaklı.

Apple zaten başlı başına kalite kokan bir marka. Bir problem olunca tamir vs. tenezzül etmeyip direk değiştirdiklerinin haberini çoğu kez duydum. İşletim sistemleri olsun, malzeme kalitesi olsun insanlar merak ediyor tabii. Kendine özgü bir cihaz. Güvenlik zaten üst düzey vs. Çok şey söylenebilir bu konuda.

Iphone deliliğinin bir başka versiyonu. Yanlış anlaşılma olmasın, iPhone kullananları itham etmiyorum, İPhone telefonların nirvanası gibi gören ve her fırsatta Android gömen tayfayı kastettim. Gayet iyi biliyoruz ki iPhonedan daha kaliteli ve performanslı telefonlar mevcut.

İşletim sistemi farkından kaynaklı. Özellik isteyen insanlar MacBook tercih etmiyor. Apple'ın da zaten böyle bir derdi yok. İşletim sistemi için satın alıyor insanlar. He bir de kompakt olmasından kaynaklı.

Bilmiyorum çok abartıldığını düşünüyorum hele bir de fiyatına bakılınca :)

Yeni konular

Geri
Yukarı