Nedir bu SAYE? YAPA ile farkı nedir?

lecolawrld

Centipat
Katılım
31 Ocak 2020
Mesajlar
134
Çözümler
1
Dostlar, abartıla abartıla bitirilemeyen şu SAYE sistemini normal bir İnternet kullanıcısına anlatır gibi anlatabilir misiniz? YAPA ile farkı ne? Ne zaman bize bir faydası dokunacak?
 
Son düzenleme:

Scorpions

Kilopat
Katılım
2 Aralık 2014
Mesajlar
1.075
Makaleler
4
Çözümler
3
Yer
Batman
Özetle saha dolaplarının erişimi diğer sağlayıcılarda da olabilecek. Türk Telekom tarafından teklif sanırım virüs nedeni ile Ekim ayında verilecek. Bu sayede daha yüksek hızlara ulaşabileceğiz. Örneğin benim hattım 20 mbps upload destekliyor fakat kısıtlama nedeniyle şuan 6 alıyorum. SAYE'de öncü fırma ve zorlayan firma şuan Türknet, eğer uygun teklif olursa maksimum upload değerlerini alabileceğimizi düşünüyorum.
 

millonertiger

Hectopat
Katılım
17 Mayıs 2018
Mesajlar
7.674
Makaleler
5
Çözümler
10
Yer
Selanik
Özetle saha dolaplarının erişimi diğer sağlayıcılarda da olabilecek. Türk Telekom tarafından teklif sanırım virüs nedeni ile ekim ayında verilecek. Bu sayede daha yüksek hızlara ulaşabileceğiz. Örneğin benim hattım 20 Mbps upload destekliyor fakat kısıtlama nedeniyle şu an 6 alıyorum. Saye'de öncü fırma ve zorlayan firma şu an TürkNet, eğer uygun teklif olursa maksimum upload değerlerini alabileceğimizi düşünüyorum.

Benim 8 Mbps ile sınırlı sanarsın. Yüksek upload verince ölecekler. Benim hattım 51 Mbps upload destekliyor. Fakat gelen 8'ya 8 parası neyse verelim diyoruz olmaz diyorlar.
 
Yukarı