Nedir bu Technopat'in olayı?

Daha fazla  
Başka bir forumun moderatörüyüm ve sürekli buranın çok gereksiz banlar attığını söylüyorlar, benim gördüğüm kadarıyla da öyle sanki birazcık ama burdaki tayfanın da görüşlerini almak istedim.

Kurallar ve uyarılar forumu daha güzel bir hale getirmek için var. :)

Bildiğiniz gibi ana dilimiz Türkçe.

Bu nedenle Türkçenin doğru yazılması ve kullanılması bizim için önemli.

Ayrıca konuların anlaşılması; sorunun ve problemin daha iyi çözülmesi için önemli. Bu ise temiz bir dil kullanmakla oluyor. :)

Herkes cezalardan şikayet edip yükü Technopat'a atıyor.

Kimse "Biraz daha dikkatli yazayım." demiyor ama. :)

Son düzenleme:
Kimse "Biraz daha dikkatli yazayım." demiyor ama
Bu konuda hak veriyorum, bazen bizim foruma da öyle insanlar geliyor ki adam yazmayı biliyor mu acaba diye düşünüyorum. :D

Bana soracak olursanız eğer kurallar katı ve net olmalıdır.
Kimseye taviz vermeden kuralların uygulandığı yerin sadece burası olduğunu düşünüyorum.
Her insan hata yapabiliyor, bunu da göz önünde bulundurmalıyız bence.

Bu konuda hak veriyorum, bazen bizim foruma da öyle insanlar geliyor ki adam yazmayı biliyor mu acaba diye düşünüyorum. :D

Her insan hata yapabiliyor, bunu da göz önünde bulundurmalıyız bence.
Uyarılarda revizyon yapıldı ve basit hatalarda tolerans gösteriliyor.

Ama insanlar buna rağmen gelişigüzel yazmaya devam ediyorsa, bu noktada bir şey yapamayız. :)

Uyarılarda revizyon yapıldı ve basit hatalarda tolerans gösteriliyor.

Ama insanlar buna rağmen gelişi güzel yazmaya devam ediyorsa, bu noktada bir şey yapamayız. :)
Bazı banlar gün içerisinde açılıyor. Bu uygulama güzel oldu. Banım varken Frisby alacak arkadaşı o durumdan kurtarmak için can atıyorum ama banım var, oyun oynadıktan sonra açıp kurtarmaya bakıyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı