Nedir Bu Televizyonun Hali?

OlkyNs

Decapat
Makaleler
73
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neden ülkemizin insanları böyle? Biz ne zaman bu kadar düştük ya? Reyting uğruna bu kepazeliğe değer mi? Belki de bu yaptıkları hareketler hayatları boyunca üstlerine yapışacak. Bu yapımların yabancı ülkelerdekine bakın böyle olaylar bulamazsınız. Nereye kadar gidecek bu durum zaman gösterecek artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Devami var :)

Bunu zaten biliyorum. Rezalet
Aynı zamanda, Esra Erol izleyicilerine para da veriyor.

Eski diziler güzel.
O değilde bu yorumlar ne?
Ölmüş olabilir.jpg

Acun Firarda'yı severek izlerdim. ne zaman Acun zenginleşmeye başladı, hareketleri değişti. O günden beri onunla ilgili programları izlemiyorum. Yapımcısı olduğu programlar, katılımcılar yapmacık, ajanlardan seçme insanlar gibi.

Durun ya ben televizyon izlemeyi seviyorum, hele evlilik programları kaldırılmasaydı iyiydi farklı türlerden insanları ev ortamında pijama ile deneyimliyoruz.
Çok şükür Türk televizyonunda kötü günler geride kaldı, sırada daha da kötü günler var. :)

İşte böyle. Bizim koyun Türk halkımıza tam yakışır dizi-programlar.

Demek ki bunlara talep var. Adamlar da saçma sapan program yapıyor. Arzı karşılıyor.

Halbuki izlenmese daha güzel iş çıkarmak zorunda kalacak. Ama bizim halkımız nedense fakir kızın zengin oğlanla ilişkisi, eniştesine sarkan baldız, yada baldıza sarkan sarhoş enişte, ensest ilişkileri daha çok seviyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı