Nedir bu Yunanistan'ın Bizimle Zoru?

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz videoları gördükçe kanser oluyorum. Her köşeden kendilerine bir şey çıkartmaya çalışıyorlar, her şeye bir "bizim" imajı sokuyorlar.

Özellikle de aşağıdaki videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Demek istediğimi adamların başka videolarını izleyerek de görebilirsiniz.

Sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar? sizce Yunanistan bizim için bir tehdit midir?
Bana göre hayır. Suudi Arabistan tarzındaki ülkeler gibi bize hiç bir tehdit oluşturmaz diyebilirdim ama, Suudi Arabistan tarzındaki ülkelere göre daha modern bir ülke olduğu için, insan biraz düşünüyor.

Gülüp geçeceğim bir ülke. Her ülkede topraklarının olduğunu iddia ediyorlardı bir ara. Güzel kafaların bulunduğu, Avrupa'nın en fakir ülkelerinden biri. Bize nasıl bir tehdit olabilecekleri konusunda düşündüm de bir şey bulamadım. Ata'm cevaplarını vermişti yıllar önce.

Bu tarz videoları gördükçe kanser oluyorum. Her köşeden kendilerine bir şey çıkartmaya çalışıyorlar, her şeye bir "bizim" imajı sokuyorlar.

Özellikle de aşağıdaki videoda.

Demek istediğimi adamların başka videolarını izleyerek de görebilirsiniz.

Sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar? sizce Yunanistan bizim için bir tehdit midir?
Bana göre hayır. Suudi Arabistan tarzındaki ülkeler gibi bize hiç bir tehdit oluşturmaz diyebilirdim ama, Suudi Arabistan tarzındaki ülkelere göre daha modern bir ülke olduğu için, insan biraz düşünüyor.
Bizleri ile zorları şu zamanında atalarını denizlere dökdük ya şimdi de akıllarınca intikam alacaklar :D
Komik sadece bakıp gülün geçin.

Yunanistan'ın A Haberi bunlarda.
Ahahaahgassfasa 🤣
Gülüp geçeceğim bir ülke. Her ülkede topraklarının olduğunu iddia ediyorlardı bir ara. Güzel kafaların bulunduğu, Avrupa'nın en fakir ülkelerinden biri. Bize nasıl bir tehdit olabilecekleri konusunda düşündüm de bir şey bulamadım. Ata'm cevaplarını vermişti yıllar önce.
Adalar da olmasa, bunların gelir kaynağı ney olacak acaba? zaten olmayan ekonomileri ile birlikte artık Yunanistan da olmayacak galiba.
Birileri onlara Türkiye'de Yunanistan'ın Y'sinin bile gündem olmadığını anlatması gerek.
Belli ki onların da havuz medyası oyları yüksek tutmak için Türkiye üzerine oynuyor. Birilerinin sabah akşam beka demesi gibi.
İzlenmek için mi yapıyorlar, kendilerini iyice ezmek için mi anlamadım.

Milattan öncesi için o kadar güzel ve renkli bir tarihleri var ki o günlere nazaran nasıl bu kafaya ulaştılar hala anlamak mümkün değil, cidden garipler 😀

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı