Need for Speed Heat alınır mı?

Eternal777

Hectopat
1610902632340.png

Need for Speed heat indirimde, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lee Yubin hocam, Forza Horizon 4'te bile çarpınca yetenek puanı kazanıyorsunuz. NFS Heat fena oyun değil. Kontrolleri iyi.

Alınır, güzel oyun. Daha oynama şansım olmadı ama gameplay videolarında gayet iyi görünüyordu.
NFS Payback oynadım, çocuk oyunu gibiydi. Heat de var EA Play'de ama Payback'ten sonra indireceğim internete yazık olur diye bakıyorum ben. NFS bozmuş iyice, telefondaki Asphalt oyununa dönmüş resmen. Çarpınca puan kazanılan oyun mu olur :d
@Lee Yubin hocam, Forza Horizon 4'te bile çarpınca yetenek puanı kazanıyorsunuz. NFS Heat fena oyun değil. Kontrolleri iyi.
Çok teşekkürler.
1610903711493.png

Şu arkadaşlara gerek var mı? En azından McLaren F1 Black Market Sevkiyatı'na? Yoksa alınca onlarda mı geliyor?

Forza Horizon 4'te bile çarpınca yetenek puanı kazanıyorsunuz. NFS Heat fena oyun değil. Kontrolleri iyi.

Arcade yarış oyunu sarmıyor demek ki artık beni. Forza'yı da beğenemedim ya :d
Ayrıca Payback'teki viraj dönme sistemi de çok arcade. İzlediğim Heat gameplay videolarında da aynı şekildeydi. O yüzden hiç indiresim gelmemişti.

Ama tabi kişiden kişiye değişir. Çarpa çarpa, uçarak atlayarak ortalığı birbirine katarak yarış oyunu oynamayı seviyorsanız alınabilir.

Hocam, alınca gelmez. Bunlar paralı. Ben, EA Play ile oynuyorum. Arada takılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı