Need for Speed Heat alınır mı?

Hocam Forza Horizon 4'ü baya bi oynamıştım. Yine olsa 200 saat daha oynarım. Oyunu 300-400 saate yakın oynamıştım. Ne kadar çoğu şeyi yapmış olsam bile araç sürmek bile zevk veriyordu. Bakalım Need For Speed Heat nasıl olacak benim için.
Forza kadar iyi olmayacağını söyleyebilirim. Zaten oyundaki açık dünya forza kadar iyi gelmedi oyunda sadece ilk yarışı yaptım ve sıkıldım.

Hocam Forza Horizon 4'ü bayağı bir oynamıştım. Yine olsa 200 saat daha oynarım. Oyunu 300-400 saate yakın oynamıştım. Ne kadar çoğu şeyi yapmış olsam bile araç sürmek bile zevk veriyordu. Bakalım Need for Speed Heat nasıl olacak benim için.

Hocam bayağı zaman geçmiş aradan. Heat nasıldır indirmeye değer mi? Forza'daki zevki veriyor mu?

Arkadaşlar Heat'in çapraz platform desteği vardı diye biliyorum. PC-Xbox-PS aralarında oynayabiliyordu. Ben heat almadım hikaye modu içinde almayı düşünmüyorum. Online modlarda neler var merak ediyorum. Online olarak arkadaşlarla buluşup yarışabiliyor muyuz?
Crew 2 oynuyorum mesela Online ama hiçbir arkadaşım da yok ve o oyunda aşırı hız yapıp hissiyat alamıyorum. Heat de Online oynayan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı