Need for Speed Heat alınır mı?

Yekta Croft

Hectopat
Makaleler
1
Yer
dark side of the 門oon
Şu arkadaşlara gerek var mı? En azından McLaren F1 Black Market Sevkiyatı'na? Yoksa alınca onlarda mı geliyor?

Ya bence hiç oyunu tümden almayın, EA Play alın 29 liraya.

KS
EgeN.

EgeN.

Centipat

Fallout3

Picopat
Tek olarak alınmaz ama EA Play'den oynanır, üstelik anonymous çeviri Türkçe yamasını da yaptı.

Fallout3

Picopat
Çok teşekkürler. Uygular mıyım bilmiyorum ancak güvenilir bir yerden çevirinin linkini atabilir misiniz?

Rica ederim buradan link vermek yasak olabilir. Zaten anonymous çeviri yazarsanız siteleri çıkıyor kendi üyelik sistemleri var.

Halo Dayı

Decapat
NFS Payback oynadım, çocuk oyunu gibiydi. Heat de var EA Play'de ama Payback'ten sonra indireceğim internete yazık olur diye bakıyorum ben. NFS bozmuş iyice, telefondaki Asphalt oyununa dönmüş resmen. Çarpınca puan kazanılan oyun mu olur :d
Ben oynadım paybackten kötü olmuş bence. Sildim zaten bunu da oynarım diye indirmiştim. Forza horizon 4 varken heat oynanmaz.

KS
EgeN.

EgeN.

Centipat
Ben oynadım paybackten kötü olmuş bence. Sildim zaten bunu da oynarım diye indirmiştim. Forza horizon 4 varken heat oynanmaz.
Hocam Forza Horizon 4'ü baya bi oynamıştım. Yine olsa 200 saat daha oynarım. Oyunu 300-400 saate yakın oynamıştım. Ne kadar çoğu şeyi yapmış olsam bile araç sürmek bile zevk veriyordu. Bakalım Need For Speed Heat nasıl olacak benim için.

Yukarı