Need for Speed heat oynanır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Oynayanlar bilgi verebilir mi? Need for Speed heat oynanır mı? Steam'de 200 TL bu fiyata değer mi? Eski NFS oyunlarında ki tat var mı ve Online kısmı nasıl?

Kankam eski NFS'lerde ki tadı bulamazsın ama ben PS4'te oynuyorum yarış oyunu sevmiyorum ama beni bağladı 200 TL'ye değecek bir oyun mu bilmem fakat dediğim gibi ben beğendim oyunu kendine bağladı beni.

Daha az para vererek oynama şansın varsa 200 TL vermeni tavsiye etmem.
O paranın hakkını veren daha iyi oyunlar var.

Kankam eski NFS'lerde ki tadı bulamazsın ama ben PS4'te oynuyorum yarış oyunu sevmiyorum ama beni bağladı 200 TL'ye değecek bir oyun mu bilmem fakat dediğim gibi ben beğendim oyunu kendine bağladı beni.

Galiba Online kısmıyla story modu aynı hikayeden devam ediyor. Yani story modunu oynarken paranla araba aldıysan Online'da da aynı arabayı kullanıyorsunuz doğru mu? Yoksa GTA Online'daki gibi farklı farklı mı ilerliyor?

Galiba Online kısmıyla story modu aynı hikayeden devam ediyor. Yani story modunu oynarken paranla araba aldıysan Online'da da aynı arabayı kullanıyorsunuz doğru mu? Yoksa GTA Online'daki gibi farklı farklı mı ilerliyor?

Şu an bende yeni oynuyorum ve story modunda seçtiğim araba Online moda da geldi galiba paranla araba aldıysan Online'a da geliyor genede biraz araştır GTA gibi de olabilir.

Geri
Yukarı