Need for Speed Heat vs Forza Horizon 4

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu iki oyun arasında kaldım. İkisinden birini satın alacağım. Hangisinin grafikler daha iyi, gerçekçidir? Ve hangisi daha iyidir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

The Crew 2 derim ben açıkçası.

Ama bu iksinden biriyse Controller almak şartıyla Forza Horizon 4 derim.

NFS Heat bence. Karşılaştırmaya buradan bakabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kişisel görüşüm olarak Forza horizon 4 açık ara çok daha iyi bir yarış oyunudur.
The Crew 2, NFS Heat, FH4 oynamış birisi olarak söylemeliyim ki, hiçbir oyunda FH4'ün sürüş hissiyatını yakalayamadım. Sizin için hissiyat önemliyse FH4, Biraz daha arcade tarzı isterim derseniz NFS Heat veya The Crew 2 önerebilirim.

Ne tarz sevdiğinize bağlı. Ancak gerek grafik gerek araç çeşitliği olsun Forza Horizon 4 açık ara önde. Oynanıştan bahsetmiyorum bu kişisel tercih. Arcade olsun mutlaka demiyorsanız her açıdan Forza Horizon 4 alın.

Gerçekçilik ve grafik demişsiniz şimdi gördüm. Size gereken Forza Horizon 4 kesinlikle.

Ben NFS oyunlarını Most Wanted usülünden sonra oynamakta zorlandım. Tabi neyden zevk duyduğunuz sizin tercihiniz fakat gerek gerçekçilik gerek çeşitlilik anlamında en beğendiğim ve neredeyse rakipsiz gördüğüm yarış oyunu Forza Horizon 4. Büyük bir monitörle grafikleri fulleyip direksiyon setinizi alıp gerçek araba sürüyormuş gibi hissedebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu kanalın birkaç videosunu seyrederseniz anlarsınız demek istediğimi.

Arkadaşlar merhaba. Bu iki oyun arasında kaldım. İkisinden birini satın alacağım. Hangisinin grafikler daha iyi, gerçekçidir? Ve hangisi daha iyidir? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Ne tür sevdiğine bağlı arcade seviyorsan NFS, simülasyon seviyorsan Forza. Ben şahsen direksiyon setiyle oynanıcaksa direk Forza derim. Klavye ile oynuycaksan NFS Heat derim. İkisini de oynadım ikisi de acayip güzel. Heyecen olsun istiyorsan NFS Heat derim ama çok kısa sürüyor hikayesi. Hikaye bittikten sonra da sarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı