NFS Most Wanted 2005 "d3dx9_26.dll" hatası

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün Need for Speed Most Wanted 2005 oyununu indirmeye çalıştım. Oyun indi fakat açmaya geldiği zaman oyun hata veriyor, nasıl düzelir?

error.png

Farklı yerlerden de indirdim ama sonuç yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Process Monitor raporu paylaşır mısınız?

Ben laptop üzerinden oynayacağım için bu önerdiğiniz şeyi yapsam sıkıntı çıkar mı?

Arkadaşlar sizin bana atmış olduğunuz videoya bakarak yaptım ama hata vermedi. O ekranı temizledim ama nedense oyunu açtığım zaman o yerde hiçbir ibare çıkmadı.

Arkadaşlar sizin bana atmış olduğunuz videoya bakarak yaptım ama hata vermedi o ekranı temizledim ama nedense oyunu açtığım zaman o yerde hiçbir ibare çıkmadı.
Rapor olmadan sadece hata kodundan yola çıkarak bir çözüm önermeyi deneyeyim.

Bunu kurup tekrar dener misin?

Yanlış bilgi
Arkadaşlar merhaba. Ben bugün Need for Speed Most Wanted 2005 oyununu indirmeye çalıştım. Oyun indi fakat açmaya geldiği zaman oyun hata veriyor, nasıl düzelir?

Eki Görüntüle 1025862

Farklı yerlerden de indirdim ama sonuç yine aynı.

Oyunu modladın mı? Sen ilk olarak DirectX yüklemeyi dene, olmazsa internet d3dx9.dll indirip oyunun için yapıştır.

Oyunu kendi dosyasından açtım. Sadece ara sahneler yok o kadar.

O Türkçe yamadan dolayı, kapatın Türkçe yamayı. Ya da NFS Extra Settings diye bir mod var. O modun içinde "Skip Cutscenes" ayarı 1'de ise onu 0'a çekin.

Son düzenleme:
Oyunu modladın mı? Sen ilk olarak DirectX yüklemeyi dene, olmazsa internet d3dx9.dll indirip oyunun için yapıştır.

O Türkçe yamadan dolayı, kapatın Türkçe yamayı. Ya da NFS extra settings diye bir mod var. O modun içinde "skip cutscenes" ayarı 1'de ise onu oyunu daha modlamadım sorunlar düzeldi gibi. Sadece Fast and furius modunu kuracağım o kadar.

Henüz daha Türkçe yama ya da farklı bir yama yapmadım. Ama fast&furious araba yamasını oyun dosyalarına kuracaktım. Pek bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı