Need For Speed Most Wanted 2012 Takılma Sorunu

MkfMtr

Hectopat
Daha fazla  
Grafik ayarları menüsüne girdiğimde ve arabadan arabaya geçerken logo videosu çıkınca oyun kasıyor. Sadece bu iki yerde oluyor. Eskiden böyle bir sıkıntı yoktu. Bu yaz aynı hesaptan başka bir bilgisayara yüklediğimde bu sıkıntıyla karşılaştım. Daha sonra kendi bilgisayarımda açınca da aynı sıkıntı oldu.

Oyunu nereden yüklüyorsunuz eğer usb vs. bir cihazdan dosyaları alıyorsanız dosyalar bozulmuş olabilir yeniden indirmenizi öneririm ve grafik kartınızın driverlerini daima güncel ve eksiksiz tutmalısınız driver booster programı ile denetleyebilirsiniz.

Oyunu nereden yüklüyorsunuz eğer usb vs. bir cihazdan dosyaları alıyorsanız dosyalar bozulmuş olabilir yeniden indirmenizi öneririm ve grafik kartınızın driverlerini daima güncel ve eksiksiz tutmalısınız driver booster programı ile denetleyebilirsiniz.

Oyunu Origin'den yüklüyorum. GeForce Experience'a göre son driver yüklü. En son COD WWII Beta'yı yükleyince güncellemiştim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı