Need For Speed Payback Gameplay Video Yayınlandı

Pantheon

Megapat
Makaleler
159
Yer
Bursa-İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Pc Doktoru
Profil Kapağı
1524814261
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şahsen çok beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ben bu yeni "Hızlı ve Öfkeli" havasını pek sevmedim. Hele bir de şu sinematiklerdeki efektlerle beraber sanki bir Burnout veya Asfalt 8 havası yaşatıyor. Gönül ister ki Underground 2 ve Most Wanted 2005 tadı versin. Şu sinematikler olmasa belki daha iyi olabilirdi. Bir de o kadar çarpışmadan sonra bile arabanın üstünde tek toz bile olmaması ilginç.

Açıkçası ben bu yeni "Hızlı ve Öfkeli" havasını pek sevmedim. Hele bir de şu sinematiklerdeki efektlerle beraber sanki bir Burnout veya Asfalt 8 havası yaşatıyor. Gönül ister ki Underground 2 ve Most Wanted 2005 tadı versin. Şu sinematikler olmasa belki daha iyi olabilirdi. Bir de o kadar çarpışmadan sonra bile arabanın üstünde tek toz bile olmaması ilginç.

NFS Payback'in 2017 grafikleri ile mobil oyun Asphalt 8'in grafiklerini nasıl bir arada tutabildin anlamadım.

Merakla bekliyorum güzele benziyor. Bu arada başlıkta hata olmuş herhalde. Playback değil Payback olacak.
Bu konuyu onaylayan moderatör nasıl onayladı merak içerisindeyim. Orada yanlış yazdığımı belirttim düzeltip yazının silinmesi gerekiyordu.

Tek dayanağınız grafiklerin daha iyi olması mı yani?
NFS 2015 oyunundan sonra NFS şirketi açıklama yaptı ve "Bize çok geri dönüş yapıldı, bizde bunları dikkate alarak yeni oyunda sizin görüşlerinizi dikkate alacağız." gibi bir açıklama yaptılar. Sonuç olarak oynanış videosunda grafik, fizik ve NFS kalitesi geri dönmüşe benziyor. Siz Asphalt 8 ile bu oyunu sadece grafikle bile kıyaslarsanız saçmalık oluyor. Mobil oyun yerine PC sürümü oyunlarla kıyaslamak daha mantıklı olabilirdi. Fizik yönünden de savunayım ki; Asphalt 8 gerçeklikten uzak ve NFS ile her yönden kıyaslama yapılması olanaksız bir oyundur.

Ben NFS serisinde Most Wanted hariç hepsini bitirdim. Hala NFS Run oynarım arada. Bu çok güzel olacak gibi duruyor.

Ben NFS serisinde Most Wanted hariç hepsini bitirdim. Hala NFS Run oynarım arada. Bu çok güzel olacak gibi duruyor.

Hocam muazzam olmuş, ben de çok beğendim. Fizikleri de oynanış videosunda gayet başarılı duruyor. Fizik yönünden en önemlisi sağa sola birden hareketlenme görmedim. Oyunun şuana kadar bir eksiğini pek söylemek mümkün değil. Çıktığı zaman eleştirmeye başlarız. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı