Need for Speed Payback hâla alınır mı?

mehmetalper04

Femtopat
Need for Speed Payback almayı düşünüyorum.
Need for Speed heat çıktı ve çok pahalı. Forza Horizon 4'de pahalı.
Oyun hâla oynanıyor mu? Online yarış bulmam zor mu?
70₺'ye değer mi?
Oyunu buradan almayı düşünüyorum:
Need for Speed Payback Satın Al, Key | %77 indirim

Son düzenleyen: Moderatör:

Hz Soraka

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Beylikdüzü

ardardardarda

Hectopat
Makaleler
1
Aynı fiyata Forza Horizon 3 Standart Edition bulunuyor Microsoft Store'de. İki oyunu da oynadım ve bana soracak olursanız kesinlikle Forza Horizon 3'ü öneriyorum. PC versiyonunda optimizasyonu biraz sıkıntılı fakat konsolda oynayacaksanız kesinlikle alın derim. Sorunuza gelirsek, oyun hala oynanıyor ve çevrimiçi yarış çok beklemeden bulabiliyorsunuz lakin araç çeşitliliği az maalesef.

KS
mehmetalper04

mehmetalper04

Femtopat
Cevaplarınız için teşekkürler. Forza Horizon 3 alabilirim.

LAglace

Kilopat
70₺ fiyatı nedeniyle alınmaz diye düşünüyorum. Ama araba sesleri ve mekanikleri olarak gayet keyifli. Araba çeşitliliği de oldukça az. Nfs motor seslerini çok iyi yansıtan bir oyun; Ferrari olmaması beni çok üzdü mesela.

Creepylord

Hectopat
Yer
Antalya
İçerik ve kalite bakımından nfs şu anda forza ile boy ölçüşebilecek durumda değil. Mobil oyundan hallice sürüş fizikleri kafadan bitiriyor nfs'yi. Bunun yanında 3 oyundur aynı modifikasyon seçenekleri, payback de bildiğin jackpot makinesinden performans parçası düşürmeye çalışmak falan derken bayağı dağıldılar zaten. Bir sonraki oyunu da Ghost Games yerine Criterion yapacak diye okumuştum. Belliki 3. oyunda anladılar bu işi beceremediklerini. 10 lira da olsa uzak durulmalı bence. Gamepass ile FH4'e bir bakın derim.

Yukarı