Need for Speed Unbound Fragmanı Yayınlandı

NFS 15'i büyük bir zevkle oynamış biri olarak beni heyecanlandırdı. Umarım altından kalkabilirler, merakla bekliyorum.
Gündüz-gece döngüsü olmayacak sanırım, hava hep karanlıktı videoda. Polislerin, yarışçıların bulunduğu alanı basarken NFS MW aklıma geldi...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok riskli bence özel bir kitleye hitap ediyor grafikleri ya çok sevilir çok satıp patlama yapar ya da dibi görür böyle dev bir firmanın böyle tehlikeli sularda yüzmesi ilginç oynanış tarzı bana NFS u2 yi anımsattı hoşuma gitti sistemim kaldrısaydı uzun saatler oynayabilirdim.

Eski NFS hayranı olarak ben tatmin olmadım. Anime tarzı durması çok garip hissettiriyor. Gerçeklikten uzak gibi. Bilemedim...
Bence çizgi karakterlerer, çizgi efektlerin olması çok sırıtmıyor, genel olarak ışıklandırma ve dokular eski oyunlarından çok daha gerçekçi olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Var olan tarzının dışına çıkması şaşırttı. Ben eski serilerini tercih ederim. Gerçekçi olması tercihim bir oyunun. Ama son zamanlarda çok gerçekçi oyun gördük artık film gibi geliyor oyun olduğunu unutuyoruz. Böyle bir oyun gelmesi tekrar oyun zevki yaşatır gibi de geliyor.

Var olan tarzının dışına çıkması şaşırttı. Ben eski serilerini tercih ederim. Gerçekçi olması tercihim bir oyunun. Ama son zamanlarda çok gerçekçi oyun gördük artık film gibi geliyor oyun olduğunu unutuyoruz. Böyle bir oyun gelmesi tekrar oyun zevki yaşatır gibi de geliyor.
Bana NFS U2 yi anımsattı olsada oynasam dedirtti keşke bir NFS MW2005 remake veya NFS U2 Remake Gelse diyorum ayrıca EA gibi bir firmanın tarz değiştirmesi beni şaşırttı muhtemelen ana oyun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı