Nefes Alırken Sağ Kaburgada Batma Hissi ve Ağrı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Birisi

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Merhaba, bu sabah kalktığımda sağ göğsümün alt tarafı yani kaburga kısmında nefes alırken ağrı hissettiğimi fark ettim. Bazen de hareket ederken ağrı oluyor ama nefes alırken ağrıdığı kadar ağrımıyor. Kalple alakalı olmadığını düşünüyorum, ne de olsa kalp sol tarafta. Ne kadar başkalarına bu konular hakkında ihmal yapılmaması gerektiğini söylesem de kendim için öyle olmuyor işte. :)

Bu arada uyurken olabileceğinden şüpheleniyorum. Uyurken kendimi kaybedebiliyorum. :)

Ne gibi bir sorunum olabilir? Eğer yarın da devam ederse hastaneye gitmeyi düşünüyorum.

Not: Kaburga kısmına herhangi bir darbe falan almadım.

Bu işler vücudun sağına soluna bakmıyor. Boyun fıtığı kolu uyuşturur, bel fıtığı bacağı. Ne alakası var halbuki değil mi? :) Kimse de demez ki benim şuramda fıtık var diye, uyuşma olunca kan dolaşımında sorun var sanar. Rahatsız hissediyorsanız doktora gitmelisiniz. Sağlık ertelemeye gelmez. Şifa dileklerimle.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, ağrıyan kısım hariç başka hiçbir yerimde ağrı olmadığından dolayı pek önemsemedim desem yalan olmaz. :) Yarını bekleyeceğim eğer ağrı devam ederse hastaneye gideceğim. Zararsız bir ağrı olsa bile, ki olmaya da bilir. Yarım yarım nefes almak canını sıkıyor insanın.

Yaşadığınız rahatsızlık hakkında bir bilgim yok ancak geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim. :)

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Sanırım yavaş yavaş ağrı azalıyor. 1-2 saat öncesine kadar ağrı daha fazlaydı.

• Beğen
İfadeler: BpK
Geçmiş olsun. Söylediğiniz şey bir kas ağrısı veya yumuşak doku zedelenmesi olabilir. Bazen bir yere vurdururuz kendimizi ama fark etmeyiz. Sonradan çıkar ağrısı. Zamanla geçecektir. Bir Arveles hapı alıp birkaç gün içebilirsin. Tabi miden kuvvetliyse eğer hassassa mide koruyucu alıp içersin. Zamanla geçecektir.

Öncelikle teşekkürler. Dün akşam ağrı tamamen bitmişti. Söylediğiniz şekilde olabilir. :)

• Beğen
İfadeler: BpK
Merhaba, bu sabah kalktığımda sağ göğsümün alt tarafı yani kaburga kısmında nefes alırken ağrı hissettiğimi fark ettim. Bazen de hareket ederken ağrı oluyor ama nefes alırken ağrıdığı kadar ağrımıyor. Kalple alakalı olmadığını düşünüyorum, ne de olsa kalp sol tarafta. Ne kadar başkalarına bu konular hakkında ihmal yapılmaması gerektiğini söylesem de kendim için öyle olmuyor işte. :)

Bu arada uyurken olabileceğinden şüpheleniyorum. Uyurken kendimi kaybedebiliyorum. :)

Ne gibi bir sorunum olabilir? Eğer yarın da devam ederse hastaneye gitmeyi düşünüyorum.

Not: Kaburga kısmına herhangi bir darbe falan almadım.

Yazdıklarının aynısını şu an yaşıyorum ve yaptığım araştırmalardan dolayı tedirginim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı