Nefret Ettiğiniz Hero'lar

Blizzart

Hectopat
Galio insan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kapgan

Hectopat
Yer
İzmir
Oyunun başlarındaki dağılım çok önemli. Çoğu kişi sadece kendilerini umursayıp, takım oyununu önemsemeyerek oynuyor haliyle 2-Melee ya da 2-AP Champion'la aynı Lane'e girdiğinizde karşı taraf daha dengeli bir grup kurduğunuzda işler zorlaşıyor. Benim sinir olduğum şampiyonlar işleri olduğundan daha fazla zorlaştıran şampiyonlar. Aklıma gelenler ise ;

1- Kog'Maw : Artillery Shot Skill'i açıldıktan sonra fazla rahatsızlık verici olmaya başlıyor. Yanımda Healer yoksa işler daha da zorlaşmaya başlıyor. (Oynadığım şampiyonlar Pantheon ve Gangplank)

2- Tryndamere : Endless Rage olayından rahatsız olmayan yoktur eminim. Fazla bahsetmeye gerek yok. Kaçmak için kullanabildiği 2 tane Skill'i var. Team Fight'larda öncelikle Tryndamere'a odaklanma hatasına düşerseniz "An enemy is dominating" sesini duymanız kaçınılmaz. :D

3- Karthus : Pek sorun yaratmasa da (Sanırım Ulti'si) Global vuruşu doğru zamanlandığında fazla zorluk çıkarabiliyor. Öldükten sonra Skill hakkına sahip olması daha da kötü.

Doğru oynandığında her uyuz karaktere çözüm bulunabiliyor elbette bahane yok. :D Beni en çok uyuz eden şampiyonlar bunlardı. Ha öldürüyor muyum ? Elbette öldürüyorum, orası ayrı. :D

Keyifli oyunlar...

Gökhan...

GrawX

Hectopat
Yer
İstanbul
Teemo ve mantarları ! :D Mantara çarpıpta, ''Hay ben bu mantarı !'' demiyenimiz yoktur sanırım. :)

Blizzart

Hectopat
Ahahah mantarlar felaket ya, ağzımı bozuyorlar oyunda, normalde küfür kullanmam ama.:D

KS
U

Untouchable

Hectopat
Bu aralar Blitzcrank midir, ne halt ise, ona ayar oluyorum şu sıralar. Ağzımı bozduruyor. :D

Blizzart

Hectopat
O adam kral ya, eli meşhur. :D

Yeni konular

Yukarı