Nefret ettiğiniz insan tipleri

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Elbet vardır sizi de sinir eden bu tipler bekliyorum. 🙃

1- İnsanların içinde farklı davrananlar: Normalde farklı davranan ama ortam içinde el şakaları, küçük düşürmeler gibi şeyler yapanlar.
2-Sürekli küfür edenler: Elbette çoğu kişi küfür eder ama bunu yerinde yapmak gerekir. Her 2 kelimesinden 1 i küfür olan insanlar tam kanserler.
3-Yalan söyleyenler: Her türlü yemini ettiriyorsun ama hala yalan söylüyorlar.
4-Sadece kendini düşünenler: Her türlü derdini anlattır ama asla seni dinlemez.

Gelip benden bir şey istedikten ve ben onu reddettikten sonra bana trip atması"senden de bir şey istenmiyor "senin bana işin düşer o zaman görüşürüz" tarzı şeyler demesi sanki yapmak zorundayım.

Elbet vardır sizi de sinir eden bu tipler bekliyorum. 🙃
Yapma demekten anlamayanlar, toplumsal sorumluluklara aldırış dahi etmeyenler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda:
1- Bilmediği konu hakkında gidip konulara yorum yazıp insanları yanlış yönlendirenler.
2- Saçma sapan ürün önerenler. (Örneğin geçen 7.500 TL sistem toplama konusunda arkadaşın teki A320 anakart, dandik Gamepower kasa ve 2000 liraya RX590 Armor önermişti.)
3- Sürekli yazım yanlışı yapanlar. Küçük hatalar tabi ki olabilir onlara bir şey demiyorum fakat adamın 10 kelimesinden 9'u yazım yanlışı.

Gerçek hayatta:
1- Her kızın kendisinin peşinden koştuğunu sanıp havalı olmaya çalışan erkek tipleri.
2- Instagram'da şu adı nedir bilmem anonim soru sorma şeyini açanlar.
3- Toplum içinde sürekli küfür edenler.
4- Futbol maçlarında her topun kendisine atılmasını isteyip, gördüğü her yerden kaleye şut atmayı düşünen ve pas atmayan bencil insan tipleri.
...
Daha yazardım da erindim.

Geri
Yukarı