Nefret ettiğiniz insanlara karşı neler düşünüyorsunuz?

Nefret ettiğiniz insanlara karşı neler düşünüyorsunuz? Neden nefret ediyorsunuz ayrıca? Bunu açma sebebim insanları rahatlatmak aslında. Teşekkürler şimdiden.

Nefret bir insanı paramparça eder olmadığı birisine dönüştürür hiçbir zaman dönüşmeyeceğine dair söz verdiği birisine hem de insanlardan nefret etme sadece sevmediği veya hoşlanmadığı dile getir.

O anki halime göre değişiyor ya. Bazen onu kanlar içinde yerde yatarken görmeyi deli gibi istiyorum bazen de umursama diyip geçiştiriyorum.

İşyerinde hazzetmediğim birkaç tip var. Onların beyinlerini kontrol ettiğimi hayal ediyorum. Sonra onların müdürün odasına girip, donlarını sıyırıp, çömelip, odanın ortasına s*çtıklarını hayal ediyorum. Kontrol bende nasıl olsa.

Nefret ettiğim insanlara karşı düşündüklerimi buraya yazarsam aşırı nefret söyleminden ötürü ban yiyeceğim için buraya yazmıyorum.

Nefret ettiğim kişilerin hepsini gece gece bir anda kalbini gümletecek şekilde uyandırıp hareket edemeyecek şekilde bağlayıp uyanık bırakarak derisini yüzüp kaynatmak, sonrasında onlara içirmek istiyorum. Ayrıca birisinden kolay kolay nefret etmem.

Nefret ettiğim kişilerin hepsini gece gece bir anda kalbini gümletecek şekilde uyandırıp hareket edemeyecek şekilde bağlayıp uyanık bırakarak derisini yüzüp kaynatmak, sonrasında onlara içirmek istiyorum. Ayrıca birisinden kolay kolay nefret etmem.
Aynısı. Sorun şu ben çoğu kişiden nefret ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı