Nefret ettiğiniz oyunlar nedir?

Pingim 70'in üstüne çıktığı anda ışınlanmaya başladığım için CS:GO ve Valorant. Oysaki 110 pingle çok rahat bir şekilde Rocket League oynayabiliyorum.

PUBG, Brawl Stars, GTA 3, Among Us (aslında kötü oyun değil ama yapılan Meme'ler yüzünden bıktım artık oyundan)
Pingim 70'in üstüne çıktığı anda ışınlanmaya başladığım için CS:GO ve Valorant. Oysaki 110 pingle çok rahat bir şekilde Rocket League oynayabiliyorum.

Aynen hocam benim de 100-120 ping var ama sıkıntı olmuyor.

Şu anda piyasada ünlü oyunların hepsini bu velet kitle ünlü yapmıştır siz hala şu ergen kitleyi kabullenemediniz. Zamanında sende ergendin ve sende o zaman oyun oynuyor idin çok bunu nereden çıkarttım diyeceksin oyunlar hakkında çok bilginiz var gibi onun için bu sektörde bayağıdır aktif olmalısınızdır.

Yaşım 28 kardeşim bu oyunlar çıktığı dönemde çok başarılı yapımlar vardı CoD Modern Warfare'ya da Battlefield gibi kaliteli yapımlar vardı ayrıca özellikle Wolfteam ve Zula'yı ele alarak bakarsan tamamen kopya ve kalitesiz bir oyun olduğunu anlarsın ben gençken Half-Life vardı CS 1.5 vardı.

Geri
Yukarı