Nefretimsin oyun: Most Wanted 5-1-0

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
51RK0D90E7L._SY445_.jpg

Most Wanted'a sinirlendiğimi düşünmeyin gayet güzel bir oyun kendisi. Ben bu oyunun PSP (PlayStation portable)portundaki versiyonuna kızacağım tutmayın beni. Arkaya elliler müziği açtım ama duramıyorum bu oyunu deşmek parçalamak istiyorum.

Her şey çok güzel başlamıştı aslında.
Yarış oyunlarını pek oynamamakla birlikte severim. Kalitelisi gerçekten güzel olur. Ee aklıma Most Wanted gelir kalite deyince, müzikleri dünya oyun tarihinde kesinlikle ilk beşe girebilecek kadar kaliteli ve ortama uygun müziklerdir. Bende hala PSP sahibi olduğumdan ve PC'im bozuk olduğundan gideyim şu oyunu oynayayım dedim ama ilk başta sadece çocukken beceremediğim kolay bir oyun olduğunu düşünmüştüm. Değilmiş arkadaşlar, bu oyun gerçek bir para tuzağıymış ve zamanında iyi ki para bayılmamışım.

Olay nerede patladı ki?

Screenshot.png

Oyun bu Allah'ın belası haritada patladı. Öyle bir harita, öyle bir mekan ki burası size verdikleri araba ile geçmeniz neredeyse imkansız, ya öndeki arabalarım kaza yapması gerekiyor ya da hepsinin busted olması. Bir iki kere deneyip bırakmadım da, en az iki saat aynı haritada sürdüm durdum. Oyun bile bile bir yerden sonra size upgrade vermiyor ve bir sonraki bossa geçmek için respect gerekiyor oda oyunun sonunda üç beş biriktirmeniz gereken ama size söylenmeyen"polisten kaçın" etkinlikleri ile oluyor.

God Mod Active.
Baktım oyun benimle dalga geçiyor, bende onunla dalga geçmeye başladım ve savemi silip hileyle en baştan oynamaya başladım. Ki 6. adama kadar da gelmiştim hani. Aldım M3 GTR 2'yi yer misin, yemez misin herkese vura vura geçtim. Şimdi oyun ağlıyordu.

Neyse en sonra, ustura Razor'a geldim ve bu üstteki iğrenç haritada ölümüne yarıştık onunla. Şaka şaka hiç zorlanmadan yendim ve doğal olarak "oyunu bitirdin, aferin sana."Gibi bir şeyler beklemeye başladım ama oyun bana hiçbir şey vermeden ana ekrana attı. Elimde sırf seni yendim oyun demek için uğraştığım bir yirmi saat ve ondan önceki Save'den kalan bir on sekiz saat ile otuz sekiz saatimi bu oyuna verdim. Keşke Dark Souls falan olsaydı da onunla oynasaydım, en azından pratikle geçiliyor.

Uzun lafın kısası seksen milyonluk ülkemde PSP oyanayan on kişiden biri görse oynamaz oyunu. Ölmüş bir oyunu da taşlamak gerçekten çok garip geldi şimdi. Ee ne diyelim, bizi bu hale düşürenler utansın. Bu oyuna seri kızgın atıyorum.😡😡😡😡

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı