Neler aldınız?

Makaleler
3
Hepsiburada üzerinden 1.136,69 TL'ye satın aldım. Aslında RTX 2070Ti dengi bir kart alacaktım ama yakın zamanda motosiklet aldığım için bütçem biraz sıkıntılı. Bu fiyata bulmuşken alayım ilerde ufak zararla (Ülkemiz şartlarında kar bile edebilirim.) satar istediğim karta yükseltirim diye düşünüyorum.

Sizler neler aldınız?
İyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum ama MSI Armor benzeri bir yapıda olması düşük kalitede kalması ufaktan şüphelendiriyor beni.

Vatandan 1043 TL'ye G SKILL Trident Z RGB 3200 Mhz 2x8 GB Ram aldım, oda fiyatının düşük olması nedeniyle, bir daha o fiyata öyle ram zor bulunur. :D

Oyun olarakda AC Odyseyy aldım 200 TL'ye Steam'den indirime girmiş 300 TL'den. Uzun süredir oynamak istiyordum.

Vatandan 1043 TL'ye G SKILL Trident Z RGB 3200 Mhz 2x8 GB Ram aldım, oda fiyatının düşük olması nedeniyle, bir daha o fiyata öyle ram zor bulunur. :D

Oyun olarakda AC Odyseyy aldım 200 TL'ye Steam'den indirime girmiş 300 TL'den. Uzun süredir oynamak istiyordum.
Aynı ürünü almak için saatlerdir uğraşıyorum. Site hata veriyor.

8GB Corsair RAM satın aldım sistemime eklemek üzere. Bir tane de hayalini kurduğum ve sırf çok istediğim için 319TL’ye Samsung Evo 860 aldım. Ha bir de 32GB Flash bellek aldım 🙂 Tüm staj param gitti 😅

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı