Neo 3 APU alınır mı?

kivikivi

Decapat

Selamlar, bu sistem alınır mı? RAM'leri 2x8 yapıp 3200MHz'lik yapıp alabilirim fakat anakart 2933MHz yazıyor, RAM'ler maksimum MHz performansını kullanabilecek mi? Pek bilgim yok o yüzden soruyorum. Ekran kartı fiyatları gerçekten çok uçtu ve ileride upgrade yapabileceğim ucuz bir APU sistem toplamak istiyorum. Amacım Valorant ağırlıklı olarak oyun oynamak. Şimdiden teşekkürler. Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum, işletim sistemi almasam laptopumdaki Windows10'u bu sisteme geçirip laptopuma başka bir OS yükleyebilir miyim? Laptopumdaki Windows 10 en başta çıktığında ücretsizken indirmiştim.
Bütçem 3000TL - 3500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Butceyi 100 TL astim ama bu fiyata daha iyisini toplayamazsin.

Evet, onu konuyu yazdıktan sonra fark ettim. O şekilde yapabilirim fakat ileriye yönelik olur değil mi?
Biraz daha ileriye dönük olur.

Bütçeyi 100 TL aştım. Ama bu fiyata daha iyisini toplayamazsın.
PSU olarak HV Pro almak daha iyi olur.

Butceyi 100 TL astim ama bu fiyata daha iyisini toplayamazsin.
Teşekkürler hocam 100TL sıkıntı olmaz halledebilirim, bu sistem hakkında diğer arkadaşlar da yorum yapabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler hocam 100TL sıkıntı olmaz halledebilirim, bu sistem hakkında diğer arkadaşlar da yorum yapabilirse çok sevinirim.
Gayet güzel.
PSU olarak HV Pro almak daha iyi olur.
Yine aynı şekilde.
Sadece XPG Gammix D30 AX4U320088G16A-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com
ram yerine bunu x2 yapıp alırsanız 100 tl açığı kapatırsınız.

Geri
Yukarı