Neo 3A-1050 Ti alınır mı?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Bu sistemde anakart modelini MSI'a 320M a Pro modelini takıp alacağım. Param buna yetiyor. Sizce nasıl alınır mı?

Link bırakman daha doğru olabilir.
Tamam
Veya bu fiyata daha iyisi var mıdır
Bu ama anakart a320m a pro yapılacak
Ets2 valorant LoL vs. oynuyorum
Kaç FPS verir

Ekran kartı seçilmiyor yalnız linkte. Ekran kartı olmayabilir o kasada ona dikkat et. Ets2 bilmem ama Lol, valorant rahat 100fps+ alırsın bence 140 bile alırsın.

Ekran kartı seçilmiyor yalnız linkte. Ekran kartı olmayabilir o kasada ona dikkat et. Ets2 bilmem ama Lol, valorant rahat 100fps+ alırsın bence 140 bile alırsın.
Dostum ekran kartı ben bakınca vardı 2 saat önce vs. Tükenmiş ekran kartı ben bu cihazı letgoda buldum 14 ay garantisi devam ediyormuş faturası duruyormuş parçaların gamegaraj dan hazır sistem olarak alındığı için sadece kasanın kutusunu yollamışlar bu doğrumudur? Gamegaraj ı arayıp sorabilirsiniz dedi özellikleri bunlar 4700 den 4500 yaptı gidersek almaya birazcık daha düşerecekmiş 50-100 TL gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-26-21-31-56-84.jpg
    Screenshot_2021-10-26-21-31-56-84.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 21
Birileri daha yardımcı olursa daha iyi olur ama kesinlikle of fiyat etmez. Ama hazır sistemlerde sadece kasa kutusuyla yolluyor olmaları doğrudur. Sonuçta parça satışı yapmıyor. Hazır gönderiyorlar. Biraz daha araştır derim i3 9.nesil işlemci diye bir şey kalmadı bu devirde. Umarım birileri daha görüp yardımcı olmaya çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı