Neon genesis Evangelion'u yarım bırakayım mı?

Son 2 bölümün öyle olma sebebi yapımcının parası bitmesiydi, eski bölümleri harmanlayarak 2 yeni bölüm çıkarttılar.
Parasının bitmesi dışında Hideaki Anno kendi isteğiyle öyle bir son yapıyor. Filmi biraz fanların zoruyla çekiyor.
Ayrıca son iki bölüm gayet güzel.
Teşekkürler yorumlar için, geçen sürede ana seriyi bitirdim. En kısa zamanda End of Evangelion filmini izleyeceğim.

İyi ki bırakmamışım, sonlara doğru açıldı. Sadece son 2 bölümü beğenmedim, onun için de zaten filmi izle oturacak dediler. Umarım filmde beklediğimi bulurum.
Filmde oturuyormuş gibi olup tekrardan karışıyor. Son 2 bölümü beğenmediğinizden dolayı başı hariç istediğinizi bulamayabilirsiniz.

Karıştırmışım hocam pardon fullmetal alchemist ile karıştırdım. Evangelionu 2-3 bölüm izledim pacific rim kafası desek pek de yanlış olmaz tadında güzel bir seri bence türü sevene.
50 bölümü görünce heyecanlandım hocam bilmediğim bölümler mi var diye.😅Bu tarzın babası sayılır zaten Neon Genesis Evangelion.Bence çağ açmış zamanında tarz olarak.

Teşekkürler yorumlar için, geçen sürede ana seriyi bitirdim. En kısa zamanda End of Evangelion filmini izleyeceğim.

İyi ki bırakmamışım, sonlara doğru açıldı. Sadece son 2 bölümü beğenmedim, onun için de zaten filmi izle oturacak dediler. Umarım filmde beklediğimi bulurum.
Aynen öyle sonlara doğru daha anlaşılır oluyor son 2 bölüm felsefe üzerine karakterlerin eskiden yaşadığı kötü olaylar geçiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı