Nereden Forza Horizon 4 alınabilir?

İndircem de hem online oyanır mı cracklide hem de Bilgisayara virüs girmesin
Kırık olarak oynama da online oynayamazsınız ve GamePass bana kalırsa pahalı değil siz 470TL standart versiyonu 15 ay oynayabilirsiniz ve diğer oyunları sadece içinde Forza Horizon 4 yok ve GeForce Now ile kaldırmayan oyunları oradan oynayabilirsiniz diye biliyorum. Ve Geforce Now Türkiye sunucuları açılacağı için yüksek ping sorunu ile de karşılaşmazsınız tabi yoğunluktan üyelik alınabilir girmek için yada akşam 1-2 gibi yoğunluk azalacağı için de girilebilir.

İşte sıkıntı orada zaten hem virüs ihtimali var hem çalışmama hem de ben online olarak Pubg modunu oynamak istiyorum
Ayrıca GamePass'de DOOM Eternal gibi Sea of Thieves gibi, Human Fall flat gibi kaliteli oyunlara da erişim sağlarsınız.
Git PUBG indir çok daha ucuz.
Kardeşim beyinden zorun mu var? Adam o oyunu istemiyor. Forza isteyen adama da PUBG önerenin aklından şüphe ederim. Arada dağlar kadar fark var.
Biri optimizasyon özürlüsü PUBG diğeri grafikleri ve sesleriyle ayrıca 100'lerce aracıyla Forza Horizon 4.

Git PUBG indir çok daha ucuz.

Ya zaten PUBG alacağım ama ya PUBG alacağım ya Dying Light aslında asıl buraya gelme amacım bunu sormakti bir nasip olmadı şimdi oldu allaha şükür.

Ayrıca Gamepass'de Doom Eternal gibi Sea of Thieves gibi, Human: Fall Flat gibi kaliteli oyunlara da erişim sağlarsınız.

Kardeşim beyinden zorun mu var? Adam o oyunu istemiyor.

Ya Forza Horizion 4'e taktım ben alıyorum ya Gamepass

Ayrıca Gamepass'de Doom Eternal gibi Sea of Thieves gibi, Human: Fall Flat gibi kaliteli oyunlara da erişim sağlarsınız.

Kardeşim beyinden zorun mu var? Adam o oyunu istemiyor. Forza isteyen adama da PUBG önerenin aklından şüphe ederim. Arada dağlar kadar fark var.
Biri optimizasyon özürlüsü PUBG diğeri grafikleri ve sesleriyle ayrıca 100'lerce aracıyla Forza Horizon 4.

Sana çok sağ ol çok yardımcı oldun Forza konusunda
Forza'yı halletik şimdi tek sorum şu 87 TL verip PUBG almak mı 60 TL verip Dying Light almak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı