NES klonu oyun konsolu alınır mı?

Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan ama şimdi baktığımızda aşırı dandik gözüken konsollardır kendileri. Eğer 6 ay sonra bozulması dert değilse satın alabilirsiniz hocam. Tabii sadece Retro oyunları seviyorsanız almanız gereken bir konsol türü olduğuna değinmem gerekmediğini düşünüyorum.

Meraklıysan neden alınmasın?
Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan ama şimdi baktığımızda aşırı dandik gözüken konsollardır kendileri. Eğer 6 ay sonra bozulması dert değilse satın alabilirsiniz hocam. Tabii sadece Retro oyunları seviyorsanız almanız gereken bir konsol türü olduğuna değinmem gerekmediğini düşünüyorum.
Senelerdir kullanıyorum, Aliexpress'ten çoklu kasetlerini getirtmiştim, arşiv olarak duruyor. Nemli ortamda tutmazsanız devrelerine bir şey olmaz, 90 lardan beri sakladığım konsol hala çalışıyor.
(Meraklısı için tam modeli: Micro Genius IQ-501 Perfect)

Hocam her şey fiyata bağlı nostalji konsollar gözümde 100 TL'den fazla etmez hele o SUP denen cihazın hakkı bence 50 TL.
Meraklıysan neden alınmasın?

Senelerdir kullanıyorum, AliExpress'ten çoklu kasetlerini getirtmiştim, arşiv olarak duruyor. Nemli ortamda tutmazsanız devrelerine bir şey olmaz, 90'lardan beri sakladığım konsol hala çalışıyor.
(Meraklısı için tam modeli: Micro genius IQ-501 perfect)

Sizinki koleksiyon tarafı hocam bende de farklı şeyler üzerine ufak koleksiyonlar var ikisi cidden çok ayrı durum.

Mendebur lemurin aldığı vardı bi tane güzel ekranlı Çin'den eğlenceli ürün aldım serisinde ona bak direk link var aşağıda zaten.ne oluyor ya kanalından Fırata da aynısı aldı.

Geri
Yukarı