Nescafe 3'ü bir arada kahvenin tat değişimi

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
3'ü bir arada yapıyorum. Eskiden tüm bardak boyunca tadı güzel oluyordu ama şimdi kahve suyun üstüne uçuyor. İlk yudumda o üstteki bitiyor ayran kaymağı gibi ve gerisi su tadı. Acaba ben mi yanlış yapıyorum?

Böyle olmasının sebebi fiyat yükseltmek yerine kalite düşürmesine gidilmesinden kaynaklı. Çifte standart uygulanıyor. Ülkedeki gıda ürünlerinin büyük çoğunluğu böyle.

1655454009977.png

Hindistan, Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerine, devletleri ve şirketler bu standartları layık görüyor.

Böyle olmasının sebebi fiyat yükseltmek yerine kalite düşürmesine gidilmesinden kaynaklı. Çifte standart uygulanıyor. Ülkedeki gıda ürünlerinin büyük çoğunluğu böyle.

Eki Görüntüle 1422369

Hindistan, Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerine, devletleri ve şirketler bu standartları layık görüyor.

Az bir şeyde fark yok biz neredeyse tat almıyoruz.

Tek derdin bu olsun hocam

Phottoshop'u açınca bilgisayar kapanıyor 20.000' e dizmiştim. Format atacağım. Temiz virüssüz kurulumlar yapacağım.

Eki Görüntüle 1422369

Bu doğru olabilir ama ben yanlış yapıyormuşum 5 dakika bekledim tadı gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı