Nescafe çekilişini kazandıktan sonra şifrenin bulunduğu paketi göndermek yeterli mi?

Feyzi Unal

Decapat
Daha fazla  
Nescafe'nin bu ayki çekilişinden iPhone 12 kazananlardan birisi oldum. Hayatımdaki tüm şansımı burada kullanmışım gibi hissediyorum.

Neyse, benim şöyle bir sorum olacak: Çekiliş öncesi şartlarda şifre gönderilen her bir paketin saklanması isteniyordu. Çekiliş sonunda bizim gönderdiğimiz şifrelerin içinden sadece birisine kazanmış gözüküyorum. Yani şu şifreli ambalaj paketine talih vurdu şeklinde oluyormuş. Benden de şimdi Nescafe paketi isteniyor. O zaman sadece kazandığım şifreleri ve paketi göndermem gerekir değil mi? Bu zamana kadar gönderdiğim tüm şifreleri paketleri değil yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
U2 Tanıtım ve Promosyon şirketini arayıp bilgi alabilirsiniz. T.C. kimlik kartı fotokopisi istiyorlar. Sanırım yaklaşık 1000 TL vergisi de var. Ayrıca noter onaylı ibraname istiyorlar. Onun için de 250 TL ödemiştim.
Önce arayıp bilgi alın, sizi yönlendireceklerdir.

[email protected] adresine mail de atabilirsiniz.

Bu arada evet, sadece kazandığınız paketi göndereceksiniz.

U2 Tanıtım ve Promosyon şirketini arayıp bilgi alabilirsiniz. T.C. Kimlik kartı fotokopisi istiyorlar. Sanırım yaklaşık 1000 TL vergisi de var. Ayrıca noter onaylı ibraname istiyorlar. Onun için de 250 TL ödemiştim.
Önce arayıp bilgi alın, sizi yönlendireceklerdir.

[email protected] adresine mail de atabilirsiniz.

Bu arada evet, sadece kazandığınız paketi göndereceksiniz.

700 lira vergi ödemem isteniyor benden de şimdi.

Bu evime gönderdikleri posta da örnek ibraname var. Onun boş kısımlarını doldurup noterde tastikletirim değil mi?

Kimlik fotokopisi ve bir de hediye çıkan şifreli paket amblajı. Ben bunlarla notere giderim. Bir de vergiyi istenilen hesaba yatırdığımın dekontunu da ekleyeceğim tabii ki. Yani istenilen evraklarla beraber notere gidip: Tastikletmeye geldim derim. Sonra hepsini bir zarfa koyup postalayacağım istedikleri adrese.

Hediyeyi de adresimize kargo ile mi gönderiyorlar acaba? Bilginiz var mı o konuda da?
Tahminimce kontrolden geçilmesi içindir. İletişim kurup tam bilgi almanızı öneririm, her yerin farklı bir anlayışı oluyor çünkü.
Sabah arayacağım. En azından istenilenleri ve süreci doğru mu anlamışım kontrol etmiş olurum.

700 lira vergi ödemem isteniyor benden de şimdi.
Bu evime gönderdikleri posta da örnek ibraname var. Onun boş kısımlarını doldurup noterde tastikletirim değil mi?
İbranameyi notere vereceksiniz ve onaylatmak istiyorum diyeceksiniz. Yalnız noter bu onay için 250 TL almıştı benden. Şu an ne kadar bilmiyorum. Boş kısımları doldurmayın, noterde düzenleniyor, sonra doldurup imzalıyorsunuz.

Kimlik fotokopisi ve bir de hediye çıkan şifreli paket ambalajı. Ben bunlarla notere giderim. Bir de vergiyi istenilen hesaba yatırdığımın dekontunu da ekleyeceğim tabii ki. Yani istenilen evraklarla beraber notere gidip: Tastikletmeye geldim derim. Sonra hepsini bir zarfa koyup postalayacağım istedikleri adrese.
Notere giderken dekontu, kimlik fotokopisini vermenize gerek yok. İbraname yeterli. Kimliğinizi yanınızda götürün tabii ki. :D

Hediyeyi de adresimize kargo ile mi gönderiyorlar acaba? Bilginiz var mı o konuda da?
Aynen. Siz de evrakları kargo ile gönderiyorsunuz. Kargoyu gönderirken ödemeyi de siz yapıyorsunuz yoksa kabul edilmiyor. Hediyenizi gönderirken de kargoyu U2 ödüyor, en azından benimkini ödemişlerdi. :D

Sabah arayacağım. En azından istenilenleri ve süreci doğru mu anlamışım kontrol etmiş olurum.
Aynen. U2 Tanıtım ve Promosyon şirketini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İbranameyi notere vereceksiniz ve onaylatmak istiyorum diyeceksiniz. Yalnız noter bu onay için 250 TL almıştı benden. Şu an ne kadar bilmiyorum. Boş kısımları doldurmayın, noterde düzenleniyor, sonra doldurup imzalıyorsunuz.

Notere giderken dekontu, kimlik fotokopisini vermenize gerek yok. İbraname yeterli.

Aynen. Siz de evrakları kargo ile gönderiyorsunuz. Kargoyu gönderirken ödemeyi de siz yapıyorsunuz yoksa kabul edilmiyor. Hediyenizi gönderirken de kargoyu U2 ödüyor, en azından benimkini ödemişlerdi. :D

Sormayı ayıp siz Nescafe'den ne kazanmıştınız ve ne zamandı?

Bir de hayal gibi: Eve bir paket kargo gelecek. Açacaksın ve içinden iPhone 12 çıkacak. Vay be. Hala inanabilmiş değilim ben bu başıma gelene :D

Şöyle bir yazılanları okudum da şanslısınız, ben 15 kişiye hediyeli olan çekilişe girsem ve katılan 16 kişi olsa ben o 16'ıncı olurum ve kazanamam.

Ben de bu güne kadar hep öyleydim. 5K - 6K şifre gönderen insanlar var. İnternette resmini dahi gördüm. Tam büyük boy valiz tıka basa Nescafe ambalajı ile doluydu. Ve ben sadece 31 şifre göndermiştim. Geçen sene 40 küsurdü ve bir şey çıkmamıştı. Bu sene Ne App uygulamasından her şifre gönderimine 50 puan veriyorlar. 1500 puana da Steam cüzdan kodu alabiliyorsun. Onu almak için göndermiştim belki telefon ya da Air pods çıkarsa diye işte. Ama ciddi ciddi iPhone 12 çıktı bana. Asil kazananlardan. Ve ben bile hala inanamıyorum bu duruma :D
O kadar da ümitsizdim ki çekiliş sonucuna dahi bakmamıştım. Şansa apartmandan çıkarken postacı geldi. Abi bana bir şey var mı dedim: Var dedi. Bir baktım Nescafe Kampanya filan yazıyor. Bir açtım telefon kazanmışım. Bina içinde bastım çığlığı. Allah'tan posta ile bildiriyorlarmış.

Notere giderken dekontu, kimlik fotokopisini vermenize gerek yok. İbraname yeterli. Kimliğinizi yanınızda götürün tabii ki. :D

Tüm istediklerini yapıp kargoya verdim. Benden iş çıktı artık. Şimdi telefonuma adıma verilen kargo SMS'ini bekleme zamanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı