Net Framework 2.0 İs Required to run ATI Catalyst Control Center hatası

beanliyo

Hectopat
Arkadaşlar Net Framework 2.0 İs Required to run ATI Catalyst™ Control Center hatası alıyorum. Xp professionel edition 2011 sürümünü format attım bilgisiyara. Böyle bir hata alıyorum. YAMYAM abi'den yardım bekliyorum.

O sorunu çözdüm zaten eyvallah şimdi 2 tane Ekran kartı bağdaştırıcısı görüyor.
X1050 bide X1050 secondary bir sıkıntı varmı? İki tane görüyorda tek x1050 görmesi gerekmiyormu? Bu arada 3.69 OC :D Xp Service pack 3 ile mutluyum Pc çok stabil açılış ve kapanma süreleri gerçekten çok kısa.
hnjnXeX.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa diye adlandırıyosun ama, sen bir Windows 8 kur bak ne oluyor. :) Bunun dışında 2 tane gözükmesinde bir sakınca yok. Yani normal bir şekilde kullanabiliyorsan, sorun yok demektir. ;)

Kısa diye adlandırıyosun ama, sen bir Windows 8 kur bak ne oluyor. :) Bunun dışında 2 tane gözükmesinde bir sakınca yok. Yani normal bir şekilde kullanabiliyorsan, sorun yok demektir. ;)
Ben bütün Windows sürümlerini kullanırım Pc'im en stabil çalıştığı sistemi kurarım Ve Eski bir masaüstü olduğu için XP SP3 uygun gördüm. 2 Tane Leptopum var onlarda Windows 8 kurulu.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı