Çözüldü Net kargo kargo bilgileri görünmüyor

• Konuyu başlatan akNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akNN

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba dostlar 4 gün önce (23.03.2022) tarihinde İtopya üzerinden Blackshark V2 X siparişi verdim. 1 gün sonra kargoya verildi fakat nedense kargonun nerede olduğuna bakamıyorum. Sitedeki siparişim nerede bölümüne giriyorum oradan bana Net kargo sayfasını açıyor ve şu uyarıyı alıyorum. Daha sonra İtopya'ya mesaj attım, isim soy isim ve sipariş no istediler. Gönderdim fakat hala bir cevap almadım. Sizce ne yapmalıyım?
1648369169699.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba dostlar 4 gün önce (23.03.2022) tarihinde İtopya üzerinden blackshark V2 X siparişi verdim. 1 gün sonra kargoya verildi fakat nedense kargonun nerede olduğuna bakamıyorum. Sitedeki siparişim nerede bölümüne giriyorum oradan bana net kargo sayfasını açıyor ve şu uyarıyı alıyorum. Daha sonra İtopya'ya mesaj attım, isim soy isim ve sipariş no istediler. Gönderdim fakat hala bir cevap almadım. Sizce ne yapmalıyım?Eki Görüntüle 1343398

Hocam o detay bilgisinine girdiğiniz linkin sonunda bir sayı olacak onu kopyalayın ve gönderi sorgulaya yapıştırın.
Bunun sonucunda görüntülenir.
Merhaba dostlar 4 gün önce (23.03.2022) tarihinde İtopya üzerinden blackshark V2 X siparişi verdim. 1 gün sonra kargoya verildi fakat nedense kargonun nerede olduğuna bakamıyorum. Sitedeki siparişim nerede bölümüne giriyorum oradan bana net kargo sayfasını açıyor ve şu uyarıyı alıyorum. Daha sonra İtopya'ya mesaj attım, isim soy isim ve sipariş no istediler. Gönderdim fakat hala bir cevap almadım. Sizce ne yapmalıyım?Eki Görüntüle 1343398

Hocam o detay bilgisinine girdiğiniz linkin sonunda bir sayı olacak onu kopyalayın ve gönderi sorgulaya yapıştırın.

Çözüm

Ben de İtopya'dan o ürünü sipariş verdim ve aynı sorun bende de var. :(

Aynısı bana oldu mail attım gönderi kodunu gönderdiler. İtopya'nın sipariş sekmesinden gidememiştim ben de direkt [email protected] a sipariş bilgisi ile mail attım kargoyu sorgulayamıyorum falan diye, bir gönderi kodu gönderdiler onun ile sorguladım.

Ben buna dikkat etmemiştim telefondan baktığımdan hata var herhalde diye direkt mail attıydım :) aklımda olsun bir daha ki sefer böyle yaparım.

Geri
Yukarı