Net user listesi normal mi ?

Connor

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ,
İnternette biraz gezerken fareyi bıraktım 5 saniyeliğine ve kendi kendine hareket etmeye başladı. Şüphelendim cmd'ye net user yazdım ve 3 şey gördüm. Net user listesi bkz.:

Keyloggerden şüpheleniyorum. Görev yöneticisi bkz.:

Services.exe'nin yanında SYSTEM yazıyor ama yinede şüpheleniyor insan. Yardım ederseniz makbule geçer.
@Berke Kan Yardım edebilir misin ?

KS
Connor

Connor

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Touchpad açık ama fare ile kullanıyorum. Touchpad biraz sorunlu. Arada çalışıyor arada çalışmıyor. Şimdi de fare ekranın solunda iken sağına geçti. Touchpad'den kaynaklanıyor olabilir. Dokunmuyorum ama şimdi biraz dürttüm. Sanki hareketleri sonradan algılıyor. @SypeR Meşgul değilsen bakabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:

SypeR

Terapat
En iyi cevaplar
28
Yer
Sakarya
Net User listesi normal görünüyor. Birde Windows + R yapıp "Çalıştır"ı aç. Daha sonra "netplwiz" yaz. Bak bakalım orada kaç adet kullanıcı görünüyor. Bu arada bende için rahatlasın diye kendi net user listemi paylaşacağım.

KS
Connor

Connor

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Net User listesi normal görünüyor. Birde Windows + R yapıp "Çalıştır"ı aç. Daha sonra "netplwiz" yaz. Bak bakalım orada kaç adet kullanıcı görünüyor. Bu arada bende için rahatlasın diye kendi net user listemi paylaşacağım.

Guest gözükmüyor sanırım. Sonuçta açılışta da gözükmüyor.

Emre Kaytuka

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İstanbul
Touchpad'i ayarlardan kapatabiliyorsun. Kapatıp dene birde.

Yukarı