Net user listesi normal mi ?

Connor

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ,
İnternette biraz gezerken fareyi bıraktım 5 saniyeliğine ve kendi kendine hareket etmeye başladı. Şüphelendim cmd'ye net user yazdım ve 3 şey gördüm. Net user listesi bkz.:
A57dhwQ.png

Keyloggerden şüpheleniyorum. Görev yöneticisi bkz.:
ZhmyA55.png

Services.exe'nin yanında SYSTEM yazıyor ama yinede şüpheleniyor insan. Yardım ederseniz makbule geçer.
@Berke Kan Yardım edebilir misin ?

User list hakkında bilgim yok fakat laptopsa touchpad'te sorun varsa hareket edebilir. Benim laptopum da bazen hareket edebiliyor.

Touchpad açık ama fare ile kullanıyorum. Touchpad biraz sorunlu. Arada çalışıyor arada çalışmıyor. Şimdi de fare ekranın solunda iken sağına geçti. Touchpad'den kaynaklanıyor olabilir. Dokunmuyorum ama şimdi biraz dürttüm. Sanki hareketleri sonradan algılıyor. @SypeR Meşgul değilsen bakabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Touchpad'i temizleyip yazar mısınız? Eğer birisi kontrol etmeye çalışsaydı sağdan sola götürmeye çalışmazdı bence.

Tamam, temizliyorum.
Edit: Temizledim. Touchpad yine çalışmıyor ama bu sefer sorun çözüldü gibi kendi kendine hareket etmiyor. Biraz bekleyeceğim. Sonucu buraya yazarım.

Net User listesi normal görünüyor. Birde Windows + R yapıp "Çalıştır"ı aç. Daha sonra "netplwiz" yaz. Bak bakalım orada kaç adet kullanıcı görünüyor. Bu arada bende için rahatlasın diye kendi net user listemi paylaşacağım.

Net User listesi normal görünüyor. Birde Windows + R yapıp "Çalıştır"ı aç. Daha sonra "netplwiz" yaz. Bak bakalım orada kaç adet kullanıcı görünüyor. Bu arada bende için rahatlasın diye kendi net user listemi paylaşacağım.
1BXnb13.png

Guest gözükmüyor sanırım. Sonuçta açılışta da gözükmüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı