Netac SSD'nin Atto test sonucu nasıl?

Aeques

Hectopat
Memtest86 uzun sürecektir. İlk ATTO testi yapın lütfen. Geç cevap verebilirim. Şimdiden kusura bakmayın.
Böldüğüm için kusura bakmayın. Bu konuyu görüp ben de bir test yapayim dedim, sonuçlar ATTO üzerinden yaptığımda düşüktü sonra Crystal üzerinden yaptım sanırım normal değerler çıktı fakat Crystalden yaptığım testte de 4K, 25 çıktı. Bilgisayar ile birlikte aldım maksimum 3 ay oldu. Sizce sorun nedir? Birisi programdan dolayı sorun vardır dedi ama bilmiyorum Crystal'de de 25 çıktı normal değerlerin altında baya. ( Netac 240GB SSD )

1638818241299.png

1638818528576.png

Böldüğüm için kusura bakmayın. Bu konuyu görüp ben de bir test yapayim dedim, sonuçlar ATTO üzerinden yaptığımda düşüktü sonra Crystal üzerinden yaptım sanırım normal değerler çıktı fakat Crystalden yaptığım testte de 4K, 25 çıktı. Bilgisayar ile birlikte aldım maksimum 3 ay oldu. Sizce sorun nedir? Birisi programdan dolayı sorun vardır dedi ama bilmiyorum Crystal'de de 25 çıktı normal değerlerin altında bayağı. ( Netac 240GB SSD )

Eki Görüntüle 1235480

Eki Görüntüle 1235485

Sorunlu bir SSD modeli. ATTO her zaman daha detaylı bir bilgi verdiği için daha iyi sonuç gösterir. SSD değişimi tavsiye ediyorum.

GameGaraj üzerinden hazır sistem olarak almıştım. Garanti dışına çıkma gibi bir durum olmaz mı? Ayrıca hangi marka SSD tavsiye edersiniz?

Garanti hakkında inanın bir bilgim yok. Ama SSD konusunda marka değil model önerebilirim. Buyurun rehberimi inceleyin:):

Garanti hakkında inanın bir bilgim yok. Ama SSD konusunda marka değil model önerebilirim. Buyurun rehberimi inceleyin:):

Tamamdır teşekkür ederim. Yeni bir SSD alıp ikisini bir arada kullansam ve Windows'u yeni aldığıma yüklesem eski SSD'yi depolama olarak kullansam sıkıntı olur mu acaba? Hem garanti açısından sorun çıkmaz.

Tamamdır teşekkür ederim. Yeni bir SSD alıp ikisini bir arada kullansam ve Windows'u yeni aldığıma yüklesem eski SSD'yi depolama olarak kullansam sıkıntı olur mu acaba? Hem garanti açısından sorun çıkmaz.

Sorun orada. Eski SSD sizde kalacaksa ne anladım bu işten? :D

Bence satıp direkt yenisini alın. Bütçe varsa 870 EVO tavsiyem.

Bana sıkıntı yok gibi geldi. Arkadaşlar da baksınlar.

GameGaraj üzerinden hazır sistem olarak almıştım. Garanti dışına çıkma gibi bir durum olmaz mı? Ayrıca hangi marka SSD tavsiye edersiniz?

Garantide sorun yok diye biliyorum. Ben GameGaraj kasama 240GB SSD ve 256'lık HDD taktım. K olarak da 8 GB RAM.

Yeni konular

Geri
Yukarı