Rehber NetAdapter Repair ile İnternet Bağlantı Sorunları Onarımı

Makaleler
35
NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

1536698152205.png

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek İçin: Download NetAdapter Repair All In One

Selamlar, bilmediğim bir sebepten ötürü discord avrupa sunucularında ve planetside 2 oyununda avrupa sunucularında 200+ ping değerleri alıyordum. Bir beklentim olmadan yükledim, tüm aşamaları uyguladım ve sorunum tamamen çözüldü. (nasıl diye sormayın ben hala şaşkınım)

Restart atar atmaz bir haftadır yabancı sunucularda 200-250'lerde gezen ping değerim 70'e indi ve şu an sabit. Teşekkür ederim.

NetAdapter Repair All in One, internet bağlantılarında mevcut ayarlarınızda karşılaştığınız yazılımsal sorunları onarmayı sağlayan ücretsiz portatif bir programdır. Kurulum gerektirmez. Tüm Windows sürümlerinde çalışmaktadır.

Eki Görüntüle 330397

Kullanım Yönergesi: İndirdiğiniz uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Resimdeki gibi tüm kutucuklara tik işareti koyup "Run All Selected" butonuna basın. İşlem bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Önerilen tavsiye bu şekilde olmasına rağmen bilinçli birisi iseniz ihtiyacınıza göre ilgili ayarı çalıştırmanız yeterlidir.

İndirmek İçin: Download NetAdapter Repair All In One
Şuan indirdim dediğiniz gibi yapıyorum hocam. Ama çok yavaş oluyor gibi. İlerliyor ama ilerliyor diyebilecek kadar ilerlemiyor. Bende mi bir problem var yoksa normal bir şey mi böyle yavaş işlemini gerçekleştirmesi.

Şuan indirdim dediğiniz gibi yapıyorum hocam. Ama çok yavaş oluyor gibi. İlerliyor ama ilerliyor diyebilecek kadar ilerlemiyor. Bende mi bir problem var yoksa normal bir şey mi böyle yavaş işlemini gerçekleştirmesi.

Bende 30 saniyeden kısa sürdü tüm işlemleri bitirip sistemi yeniden başlatmak.

Bende 30 saniyeden kısa sürdü tüm işlemleri bitirip sistemi yeniden başlatmak.
Ben de NetAdapter Repair All in One v1.2 hatası verdi. Uygulamanızda işlenmiş özel durum oluştu Devam'ı tıkatırsanız uygulamaya bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız. Ugyulama kapatılır.
Yola erişim engellendi
Ayrıntılar Devam Çıkış seçenekleri var
ne yapacağım yardım et lütfen :D

Ben de NetAdapter Repair All in One v1.2 hatası verdi. Uygulamanızda işlenmiş özel durum oluştu Devam'ı tıkatırsanız uygulamaya bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız. Ugyulama kapatılır.
Yola erişim engellendi
Ayrıntılar Devam Çıkış seçenekleri var
ne yapacağım yardım et lütfen :D

Açıkçası hiçbir fikrim yok malesef.Aşamaları tek tek çalıştırıp hangi işlemin bu hatayı verdiğini öğrenmeyi deneyebilirsiniz sanırım.Ayrıca programı yönetici olarak çalıştırmanızda fayda var.

Açıkçası hiçbir fikrim yok malesef.Aşamaları tek tek çalıştırıp hangi işlemin bu hatayı verdiğini öğrenmeyi deneyebilirsiniz sanırım.Ayrıca programı yönetici olarak çalıştırmanızda fayda var.
Hallettim. Repair'e basmıyordum. Run all selected'a basıp beklediğimden dolayı yanlış yapıyormuşum. Dediğin gibi 10 saniye falan sürdü Repair'e bastıktan sonra. Sağ ol bana geri döndüğün için bu arada.

Son düzenleme:
Yararlı bir yazılım. Tavsiye olarak bu işlemi yapmadan önce, modemi yeniden başlatın. Modem ve sistemden kaynaklı yazılım sorunlarından kurtulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı