Netflix alınmalı mı?

0-FuRKaN-0

Hectopat
Öncelikle konuya uygun bir başlık bulamadım.
Netflix kullanan arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum sırf şu diziler (Tabii ki başka şeyler de izleyeceğim) için almayı istiyorum;

Ejderhalar: Berkin Binicileri tüm sezonlar ve Ejderhalar: Sınırın Ötesinde

Bunların tüm sezonları var mı? Çünkü filmlerini izlemiştim ve çok beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir ay aldım ve Stranger Things, The Punisher, Narcos (ilk 2 sezon) ve Dark dizilerini izledim. Diziler bitince üyeliği uzatmadım fakat Dark ve Stranger Things önümüzdeki aylarda çıkacakmış o zaman tekrar üyeliği yenileyeceğim.

Kardeşimin bir hesabı var. 4 cihaza yükselttik, beraber kullanıyoruz. Film ve dizileri akıcı şekilde izlemek çok keyifli oluyor. Dönem dönem içerik ekleme sıklığı yavaşlasa da şu sıralar her gün onlarca yeni içerik ekleniyor. Tavsiye ederim. Sonuçta bir taahhüt vermiyorsunuz. Bir ay deneyin, beğenirseniz devam edersiniz, sıkıldığınız yerde de durdurursunuz.

10 liralık, 15 liralık harcama için türlü türlü üç kağıtçılık önerileri geliyor. Fiyatlar yüksek olsa ve korsana yönelince bahane hazır, efendim düşürsünler fiyatı hepimiz alalım bu işe tenezzül etmeyiz ama asgari ücretin bilmem kaç lira olduğu yerde bu fiyatlar aşırı yüksek derler. Uygun fiyattan mis gibi hizmet veriliyor (televizyona vakit ayıranlar için). Film ve dizi seviyorsanız alabilirsiniz, memnun kalırsınız.

10 liralık, 15 liralık harcama için türlü türlü üç kağıtçılık önerileri geliyor. Fiyatlar yüksek olsa ve korsana yönelince bahane hazır, efendim düşürsünler fiyatı hepimiz alalım bu işe tenezzül etmeyiz ama asgari ücretin bilmem kaç lira olduğu yerde bu fiyatlar aşırı yüksek derler. Uygun fiyattan mis gibi hizmet veriliyor (televizyona vakit ayıranlar için). Film ve dizi seviyorsanız alabilirsiniz, memnun kalırsınız.
Maalesef ülkemizde sanal şeylerin emeği yokmuş gibi bir algı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı