Netflix Netflix dizi-film önerileriniz

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz malum virüs nedeniyle evlerden çıkmıyoruz. Keyifli vakitler geçirmek için de dizi-filmlere başvuruyoruz. Ben şahsen Netflix'te izleyecek dizi ararken zorlanıyorum. Bu konuda herkes birbirine yardımcı olursa çok iyi olur. Herkes aradığı türü yazsın, topluca öneri yapalım. Ya da önerdiğiniz dizi-filmleri konularını belirterek yazabilirsiniz.

Bana bilim-kurgu, fantastik veya uzayla alakalı dizi-filmler önerebilir misiniz? Ben bilim-kurgu olarak "Interstellar filmini ve Another Life dizisini öneriyorum. Another Life bazılarınız için güzel gelmeyebilir fakat ele aldığı konu için bile izleyebilirim. Onun dışında Dark ve Shadow Hunters: The Mortal Instruments dizisi de hoşuma gitti. Şimdilik 3 bölüm izleyebildim ama fena değil gibi duruyor.

Lost In Space, The 100 ve Ragnarok. Başta önerdiğim iki film uzay ile alakalı. Ragnarok ise yanlış hatırlamıyorsam yunan mitolojisinden falan örnek vererek Thor'u anlatıyor.

Matrix ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesini izleyebilirsin. Onun haricinde arama butonuna Brad Pitt veya Leonardo DiCaprio yazıp çıkan filmleri sırasıyla izleyebilirsin.

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu biraz hortlatmış gibi oldum ancak netflix film önerisi istiyorum ben de. Ayrıca konu açmak istemedim. Buradan devam edelim derim.

Ayrıca the platform filmini izleyenler varsa yorumlaşmak istiyorum. Filmin sonu bana çok saçma geldi açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu biraz hortlatmış gibi oldum ancak netflix film önerisi istiyorum ben de. Ayrıca konu açmak istemedim. Buradan devam edelim derim.

Ayrıca the platform filmini izleyenler varsa yorumlaşmak istiyorum. Filmin sonu bana çok saçma geldi açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz?
Kazanma Sanatı, Olağan Şüpheliler, Baba, Köstebek, Er Ryan'ı Kurtarmak, Zodiac gibi filmlere bakabilirsin.

The Platform ise herkesin anlayacağı üzere bazı konularda farkındalık uyandırmak için izlenebilir. Birçok insan filmin temasına az çok hakimdir zaten. Sonu ise birçok insanın görüşüne nazaran normal bitti diyebilirim. Çok büyüleyici bir şey beklemiyordum. Beklentim yüksek olmadığı için bende o yönde bir sıkıntı oluşmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı